Odkryj nasze produkty na carrefour.pl earth icon Wybierz swój kraj logo enseigne Carrefour

Wynik mojego wyszukiwania Wynik

Strona międzynarodowa

Wersja międzynarodowa

Strony lokalne

Konkret 3 CORAZ WIĘCEJ WEGAŃSKICH PRODUKTÓW

PASZTETY, JOGURTY, SERY I MNÓSTWO INNYCH

Wszystkie produkty powstają na bazie składników pochodzenia roślinnego. Specjalnie dla wegan.

CO TO ZA DZIAŁANIE?

Carrefour wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wegan. Oferta jest coraz bogatsza w roślinne zamienniki produktów odzwierzęcych. Wegańskie napoje roślinne od sojowych ryżowe, owsiane, migdałowe po kokosowe, słodycze i przekąski, czekoladki, ciastka, wafelki, chrupki, orzeszki oraz kosmetyki. To na ten moment olbrzymi asortyment produktów odpowiednich dla wegan.JAKI PROBLEM BYŁ NA POCZĄTKU?

Weganie, by zrobić satysfakcjonujące zakupy muszą szukać specjalistycznych sklepów lub pogodzić się z okrojonym asortymentem. Gdy produkty wegańskie pojawiają się w „zwykłym” sklepie są często szybko wyprzedawane. A nie wspomnieliśmy jeszcze o wysokiej cenie. Dlaczego ludzie, którzy swoim sposobem odżywiania się dbają nie tylko o siebie, ale też o dobro zwierząt i swoje zdrowie muszą mieć trudnej?

-/-
Pełnowartościowy i pyszny posiłek wegański
Pełnowartościowy i pyszny posiłek wegański
Pizza wegańska, zdrowie na talerzu
Pizza wegańska, zdrowie na talerzu
Tahini- pasta sezamowa,na mocne kości i silne mięśnie. Źródło białka i wapnia.
Tahini- pasta sezamowa,na mocne kości i silne mięśnie. Źródło białka i wapnia.
Kanapka z wegańską pastą
Kanapka z wegańską pastą
Wegański jogurt
Wegański jogurt

CZY TO JEST NAPRAWDĘ NOWE?

Około 10% młodych Polaków przeszła na dietę wegetariańską, a czterech na dziesięciu chciałoby zmienić swój styl życia na zdrowszy. Według prognoz w ciągu 10 lat większość klientów sklepów to milenialsi oraz generacja Z. To ich decyzje zakupowe wpłyną na cały rynek spożywczy. A wegan i wegetarian będzie wśród nich coraz więcej. Dlatego oferta produktów wegańskich będzie coraz bardziej różnorodna.

JAKI JEST NASZ CEL?


„Dążymy do tego, aby weganie przychodzili do Carrefour na zakupy ze świadomością, że to właśnie u nas znajdą praktycznie wszystko – od produktów na śniadanie, przez desery, zamienników mlek do kawy, aż po wegańskie kiełbaski na grilla. Wedle gustu, smaku i potrzeby – bez żadnych składników odzwierzęcych.”
"

CO SPRAWIA, ŻE NASZE DZIAŁANIA NIE SĄ PUSTYMI OBIETNICAMI?


Aktualnie posiadamy w stałym asortymencie bardzo urozmaiconą ofertę produktów spożywczych i kosmetycznych dedykowaną dla wegan, oczywiście nie wliczamy w to produktów, które z założenia nie zawiera substancji odzwierzęcych. Ciągle też rozwijamy tę kategorię i poszerzamy półki z wegańskim wyborem.

235
wegańskich i wegetariańskich produktów w ofercie

Odkryj więcej działań