Odkryj nasze produkty na carrefour.pl earth icon Wybierz swój kraj logo enseigne Carrefour

Wynik mojego wyszukiwania Wynik

Strona międzynarodowa

Wersja międzynarodowa

Strony lokalne

Konkret 6 KONTROLA PRODUKTÓW NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI

JAKOŚĆ Z NATURY CARREFOUR - BEZ GMO, 100% NATURY

Wszystkie produkty z tej oferty zostały wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym

CO TO ZA DZIAŁANIE?
Produkty "Jakość z Natury Carrefour" to wyselekcjonowana gama świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców. Wszystkie produkty z tej oferty zostały wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

JAKI PROBLEM BYŁ NA POCZĄTKU?
Brak kontroli i wiedzy o pochodzeniu produktów, które trafiają na nasze talerze, a co za tym idzie – brak pewności o najlepszą jakość tego, co zjadamy każdego dnia.

CZY TO JEST NAPRAWDĘ NOWE?
Carrefour już od 1997 roku współpracuje z producentami żywności opatrzonej znakiem „Jakość z Natury Carrefour”. To potrzeba zdrowego odżywiania się i prawdziwych, naturalnych smaków staje się z roku na rok coraz większa.-/-
Łosoś Jakość z Natury Carrefour. Bogaty w kwasy Omega 3, z wybranych gospodarstw czystych norweskich fiordów.
Łosoś Jakość z Natury Carrefour. Bogaty w kwasy Omega 3, z wybranych gospodarstw czystych norweskich fiordów.
Pełnowartościowy twaróg z mleka prosto od krowy
Pełnowartościowy twaróg z mleka prosto od krowy
Sad gruszkowy przed zbiorami
Sad gruszkowy przed zbiorami

JAKI JEST NASZ CEL?
„Jednym ze strategicznych celów Carrefour jest upowszechnienie produktów wysokiej jakości i zwiększenie asortymentu dostępnego w sklepach sieci.Polscy klienci coraz częściej poszukują produktów, do których mają zaufanie: w pełni identyfikowanych i powstających z poszanowaniem środowiska naturalnego.Dlatego podejmujemy kolejne działania w zakresie promocji naturalnych produktów o najwyższych walorach smaku i bezpieczeństwa.
Na przełomie czerwca i lipca 2018 roku rozbudowaliśmy linię produktów”Jakość z Natury Carrefour”, wprowadzając do asortymentu: pomidory, ogórki, buraki i ser pleśniowy. W kolejnych latach planujemy rozszerzać asortyment o minimum cztery produkty rocznie”.

CO SPRAWIA, ŻE NASZE DZIAŁANIA NIE SĄ PUSTYMI OBIETNICAMI?
• Każdy z produktów, przed jego oznaczeniem marką „Jakość z Natury Carrefour”, przechodzi szereg testów jakościowych i regularnych kontroli przeprowadzanych przez niezależne laboratoria. Takie działania dają nam pewność, że oferujemy produkty tylko z gwarancją najwyższej jakości.

• To produkty bez sztucznych konserwantów, wytworzone z pełnym poszanowaniem otaczającej nas przyrody i wolne od surowców modyfikowanych genetycznie (GMO).

• Dostawcy produktów „Jakość z Natury Carrefour” troszczą się o środowisko naturalne i dobrostan zwierząt.

• Firma ściśle współpracuje z wybranymi rolnikami, aby zagwarantować najwyższą jakość procesu produkcji. Carrefour zapewnia wsparcie merytoryczne i dzieli się z partnerami wiedzą oraz dobrymi praktykami również z zagranicznych rynków, na których rozwijana jest gama „Jakość z Natury Carrefour”.

• Stale poszukujemy potencjalnych partnerów, gotowych do podjęcia współpracy.

0
konserwantów
0
GMO

Odkryj więcej działań