Aplikacja Mobilna Mój Carrefour

Z aplikacją Mój Carrefour codzienne zakupy są szybkie, łatwe, przyjemne i oszczędne. Korzystasz ze zniżek nawet do -50%, a w piątek i sobotę 10% rabatu na całe zakupy. Dzięki aplikacji masz dostęp do nowoczesnych funkcji, które ułatwiają zakupy. Oszczędzaj z aplikacją Mój Carrefour

* Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczanych przy kasie). Kupon nie łączy się z innymi kuponami na całe zakupy, w tym z rabatem z Karty Dużej Rodziny oraz nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi.

Kupon nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, m.in. obniżoną ceną, innymi promocjami (np. kup 3 zapłać za 2, druga sztuka 50% taniej itp.), innymi kuponami rabatowymi, programem Karta Dużej Rodziny, rabatem z kartą Rodzinka Pracowników ani z innymi akcjami specjalnymi; rabat z kuponu nie naliczy się do transakcji, w których użyto e-kuponu (w tym e-kuponu Senior lub e-kuponu Nagroda). Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie). Kupon jest jednokrotnego użytku.

Rabat nie dotyczy: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych, rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", losów na loterię, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego i małego RTV i AGD (w tym akcesoriów RTV i AGD) oraz wszystkich produktów z działu Multimedia (w tym dronów), produktów marki SodaStream, wszystkich urządzeń marki KARCHER, alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp. (z wyjątkiem piwa), wszystkich produktów oferowanych przez Decathlon znajdujących się w specjalnej strefie oznaczonej "strefą Decathlon" oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.

Na wyciągnięcie Twojej appki

Nie przegapisz żadnej ciekawej oferty. Jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowymi kuponami zniżkowymi. Dobrze wiedzieć, jak i kiedy oszczędzać. 

Wszystkie produkty możesz obejrzeć w naszych gazetkach dostępnych w aplikacji. Znajdziesz tam aktualne oferty, wyjątkowe okazje.

Oszczędzasz czas! Przy kasie nie wypakowywujesz produktów z koszyka. Wystarczy, że pokażesz wygenerowany kod kreskowy.

Rób zakupy z aplikacją i miej paragony pod ręką, dzięki którym łatwiej będziesz zarządzać swoimi wydatkami.

Sam sprawdzisz, co ile kosztuje. Błyskawicznie! Czytnik cen masz w aplikacji.

Karta Rodzinka i Karta Seniora zawsze pod ręka, w Twoim telefonie.

Nie kupuj przypadkowo. Przygotuj listę zakupów korzystająć z aplikacji. W ten sposób oszczędzasz, bo robisz przemyślane zakupy.

Nie musisz mieć ze sobą karty płatniczej ani gotówki. Korzystając z aplikacji płacisz wygodnie za zakupy swoim smartfonem.

Nie ominą Cię żadne promocje i okazje. W każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie zniżki, rabaty, specjalne oferty.

Drogi Kliencie,
Cieszymy się, że możemy ogłosić dołączenie Carrefour jako partnera Programu PAYBACK z dniem 27 maja 2024 r.
W związku z tym, aktualizujemy  Regulamin o postanowienia dotyczące m.in. dodania Karty PAYBACK do Aplikacji “Mój Carrefour”. 


Ponadto od 27.05. 2024 r. zasady korzystania z Karty Seniora opisuje Regulamin Programu Senior. Prawa i obowiązki Użytkowników aplikacji oraz zasady korzystania z niej określa Regulamin aplikacji Mój Carrefour.  

Od 27.05.2024 r. nie będzie możliwe dokonywanie płatności mobilnych w Aplikacji “Mój Carrefour”.
Szczegółowe informacje dotyczące Programu Payback w Carrefour znajdziesz na stronie internetowej www.Payback.pl

Z dniem  27.05.2024 r. w życie wchodzą zmiany w Regulaminie Aplikacji Mobilnej Mój Carrefour i Programu Rodzinka dla stałych Klientów.

Kończymy program punktowy Rodzinka, który obecnie obowiązuje w sklepach Carrefour Market. Do 25 maja 2024 r w sklepach Carrefour Market możesz zbierać punkty i zgromadzone 600 pkt wymieniać na e-kupon Nagroda 10 zł.
Pamiętaj, jeśli posiadasz plastikową kartę Rodzinka możesz ją zarejestrować w aplikacji mobilnej Mój Carrefour i korzystać z kuponów i ofert w aplikacji.

Jeżeli nie akceptujesz powyższych zmian możesz  zrezygnować z aplikacji Mój Carrefour oraz z udziału w Programie Rodzinka w sposób opisany w Regulaminie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pisząc na adres e-mail: [email protected] lub zadzwoń 801 200 000*, 22 899 89 98*.

*Koszt połączenia wg stawek operatora.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu