Filtry

Marki

Cukier biały

Wszystkie produkty w Cukier biały: znaleziono 4 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

9
99
 

1 kg

1 + 1 za 50%
7
99
 

1 kg

1 + 1 za 50%
5
59
 

1 kg

1 + 1 za 50%
5
79
 

1 kg

1 + 1 za 50%

z 1

Cukier biały od wielu renomowanych producentów

W polskich domach biały cukier jest wykorzystywany do słodzenia herbaty, stanowi składnik ciast i deserów, dodawany jest również do wielu dań. Odmienia on smak potraw, a dostępne są różne jego rodzaje. Bogaty asortyment takich artykułów znajdziesz w kategorii „Cukier biały” na carrefour.pl.

Cukier biały – wartość odżywcza

Często z cukrem kojarzymy wyłącznie biały proszek, ale wygląda tak tylko jeden z jego rodzajów. Nie zmienia to jednak faktu, że to biały cukier jest najpopularniejszy. Nie ma on zapachu, a dodajemy go zarówno do dań słodkich, jak i wytrawnych. Jego największą zaletą są walory smakowe. Jeśli chodzi o wartość odżywczą, to nie zawiera on tłuszczów ani białka, natomiast 100 g produktu dostarcza 99,8 g węglowodanów. Cukier biały jest produktem smacznym, ale musimy pamiętać o zachowaniu rozsądku w jego stosowaniu.

Cukier i jego zaskakujące zastosowania

Cukier biały jest produktem spożywczym, ale może on nam się przydać nie tylko w kuchni. Pomoże w poradzeniu sobie z plamami ze świeżej trawy na odzieży. Należy go zmieszać z gorącą wodą, a uzyskaną papkę umieścić na plamie. Po kilkudziesięciu minutach zabrudzenie powinno się dać łatwo usunąć. W przypadku wybranych rodzajów kwiatów dodanie cukru białego do wody, w której stoją spowoduje, że dłużej zachowają atrakcyjny wygląd. Taki efekt uzyskamy w przypadku goździków czy mieczyków.

Kategorie, które mogą Cię zainteresować
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu