Filtry

Marki

Popcorn

Wszystkie produkty w Popcorn: znaleziono 11 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

3
29
 
3,29 zł najniższa cena

0,09 kg

36,56 zł/1 kg

3
29
 
3,29 zł najniższa cena

0,09 kg

36,56 zł/1 kg

3
29
 
3,29 zł najniższa cena

0,09 kg

36,56 zł/1 kg

3
99
 

0,25 kg

15,96 zł/1 kg

3
25
 

0,125 kg

26,00 zł/1 kg

2
25
 

0,1 kg

22,50 zł/1 kg

2
25
 

0,1 kg

22,50 zł/1 kg

4
75
 

0,095 kg

50,00 zł/1 kg

3
29
 

0,09 kg

36,56 zł/1 kg

3
29
 

0,09 kg

36,56 zł/1 kg

5
65
 

0,1 kg

56,50 zł/1 kg

z 1

Popcorn – chrupiąca przekąska dla każdego

Popcorn jest przekąską, która kojarzy się głównie z wizytą w kinie. Rzeczywiście produkt ten jest często wybierany przez osoby, które decydują się na seanse filmowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby taką samą przekąskę zaserwować sobie w domu. Wystarczy kupić odpowiedni produkt i w ciągu kilku minut smakołyk może być gotowy. Bogaty wybór artykułów znajdziesz w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Popcorn w domu – skuteczne sposoby na smaczną przekąskę w kilka chwil

Popcorn powstaje z kukurydzy, której ziarna pękają pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. Możemy go przygotować w domu na różne sposoby, np. poprzez uprażenie ziaren na oleju lub maśle. Kolejnym rozwiązaniem jest zakup gotowego produktu, znajdującego się w takim samym opakowaniu jak choćby chipsy. Innym sposobem na jego uzyskanie jest popcorn do mikrofali lub popcorn do piekarnika, czyli produkt, który wystarczy umieścić na kilka minut w konkretnym urządzeniu, aby otrzymać ciepłą przekąskę. Bez wątpienia są to metody zdecydowanie najwygodniejsze i najłatwiejsze, umożliwiają szybkie uzyskanie takiego popcornu jaki kupujemy np. w kinie.

Popcorn i jego rodzaje

Klasyczny popcorn bez żadnych smakowych dodatków to tylko jedna z wersji tego produktu. W sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl można znaleźć gotowy popcorn w paczce lub popcorn w ziarnach do samodzielnego przygotowania, który dostępny jest w różnych wariantach smakowych. Jaki wybrać? Oprócz klasycznego popcornu bez problemu znajdziesz również popcorn smakowy, np. maślany oraz popcorn z dodatkiem soli. Na miłośników bardziej wyrazistych smaków czeka popcorn o smaku sera, który ma bardzo oryginalny smak.

Nie każdy wie, że oprócz wymienionych powyżej rodzajów popcornu można spotkać też popcorn na słodko. Doskonałym przykładem jest tutaj popcorn smakowy z nutą karmelu. Chrupka i cienka powłoczka karmelu na ziarnach kukurydzy to prawdziwy rarytas, który sprawia, że ten rodzaj popcornu cieszy się coraz większą popularnością.

Chrupiący popcorn – idealna przekąska na imprezę

Popcorn znany jest od lat i przez cały ten czas cieszy się dużą popularnością. Chrupiące ziarna kukurydzy są nieodłącznym atrybutem seansów kinowych w największych kinach na całym świecie. Ta smaczna przekąska sprawdzi się też jednak na wiele innych okazji. Warto mieć w kuchennej szafce opakowanie lub dwa, by zawsze być gotowym na przyjęcie gości.

Popcorn dobrze sprawdzi się, jako szybka przekąska na domówce czy imprezie urodzinowej. Przepadają za nim nie tylko dorośli, ale również dzieci, które z przyjemnością chrupią kukurydziane ziarna.

Gotowy popcorn dla każdego

Jeśli nie masz ambicji, czasu ani ochoty, by własnoręcznie przygotować popcorn możesz skorzystać z gotowych, równie smacznych produktów. Na początek jednak musisz wybrać rodzaj popcornu. Dostępny jest popcorn, który przygotujesz w mikrofali bądź piekarniku. Oba sposoby są łatwe i szybkie, choć jeśli chodzi o czas przygotowania wygrywa mikrofala, która znacznie szybciej niż piekarnik osiągnie temperaturę powodującą puchnięcie i strzelanie ziaren kukurydzy.

 
Kategorie, które mogą Cię zainteresować
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu