Filtry

Marki

Karma BIO

Wszystkie produkty w Karma BIO: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

4
99
 

0,085 kg

58,71 zł/1 kg

37
99
 

0,8 kg

47,49 zł/1 kg

z 1

Karmy BIO – ekologiczne i bezpieczne jedzenie dla kotów

Dbając o zdrowie i samopoczucie swojego pupila, pragniesz podawać mu to co najlepsze. Obecnie nie ma z tym problemu, gdyż ogromny wybór karm umożliwia dopasowanie pokarmu do indywidualnych potrzeb kota. Możesz jednak pójść o krok dalej i zadbać nie tylko o zwierzaka, ale także o środowisko naturalne. Jeżeli chcesz żyć zgodnie z ekologią, wybierz proponowane przez nas karmy BIO dla kotów. Charakteryzują się bezpiecznym składem, w którym znajdziesz najwyższej jakości mięso pochodzące z naturalnych hodowli. Jest ono wolne od antybiotyków, ulepszaczy i pełne substancji odżywczych, które mają korzystny wpływ na zdrowie zwierzęcia.

Aktualnie możemy polecić Ci produkty takich marek jak:

Stale jednak uzupełniamy asortyment o kolejne karmy BIO od sprawdzonych producentów. W tej kategorii znajdziesz m.in. delikatne pasztety z wołowiną, cielęciną, kurczakiem i rybą. Nie zabrakło też suchej karmy dla kotów bazującej na ekologicznych składnikach, bogatych w witaminy i minerały.

Pyszna i pożywna karma BIO

Dbamy o to, aby do oferty Carrefour trafiały jedynie produkty najwyższej jakości, które są polecane przez lekarzy weterynarii i hodowców. Karmy BIO zostały stworzone z myślą o młodych, dorosłych i starszych kotach, dzięki czemu dobierzesz je do potrzeb swojego pupila. Wprowadzając do diety kota ekologiczne jedzenie, zyskujesz pewność, że dostarczasz mu niezbędnych składników odżywczych prosto z natury. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i wybierz karmę, która zaspokoi preferencje żywieniowe Twojego zwierzaka.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu