Schwarzkopf Gliss Color Farba do włosów ultra jasny perłowy blond 10-1

Schwarzkopf Gliss Color Farba do włosów ultra jasny perłowy blond 10-1
Promocja obowiązuje do 29.06.2024
26
99
 
26,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
26,99 zł/1 szt.

Schwarzkopf

Po 10 latach doświadczenia, badacze z laboratorium Schwarzkopf przedstawiają Gliss Color - idealne połączenie pielęgnacji włosów i zaawansowanej technologii koloryzacji.

Trwała farba do włosów Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture pozwoli Ci uzyskać niesamowity intensywny kolor i jednocześnie zadba o zdrowy wygląd Twoich włosów w trakcie i po koloryzacji.

- Widoczna poprawa kondycji włosów i bogaty kolor: nie tylko chroni włosy przed uszkodzeniami, ale dba o nie w trakcie i po koloryzacji.
- Technologia: Formuła z Systemem Pielęgnacji Koloru Color Care System wprowadza pigmenty głęboko w strukturę włosa. Nasza trwała koloryzacja z kompleksem kwasu hialuronowego, nawilża i chroni włosy przed uszkodzeniami.
- Rezultat: Intensywna pielęgnacja i bogaty, długotrwały kolor.
- Rozjaśnienie do 3 odcieni.
- Schwarzkopf Gliss- ekspert w pielęgnacji włosów

Odcień 10-1 Ultra Jasny Perłowy Blond rekomendowany jest dla włosów od jasnego blondu po ciemny blond. Nie jest rekomendowany do włosów siwych.

Dla naturalnego efektu nie wybieraj odcieni różniących się o więcej niż 2-3 odcienie od Twojego naturalnego. Jeśli wahasz się pomiędzy dwoma odcieniami, wybierz ten jaśniejszy. Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów.

  • z kwasem hialuronowym
  • widoczna poprawa kondycji włosów, bogaty kolor
  • + rozjaśnienie do 3 odcieni
  • kolor trwały
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu