Ziaja Naturalnie pielęgnujemy Odświeżający żel pod prysznic 400 ml

Ziaja Naturalnie pielęgnujemy Odświeżający żel pod prysznic 400 ml
14
09
 
0,4 l
35,23 zł/1 l
Produkty marki Ziaja

Ziaja

Opracowaliśmy eko-przyjazny żel pod prysznic złożony ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na delikatnych składnikach myjących - betainie i glukozydzie decylowym otrzymywanym z oleju kokosowego. Zawiera oliwne fitosterole oraz nawilżający kwas mlekowy.

Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny, bezpieczny dla skóry i przyjazny dla środowiska.

Żel posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia.

Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia.

Działanie
Delikatnie myje i długotrwale odświeża skórę. Działa łagodnie, nie narusza naturalnego pH skóry. Pozostawia skórę miłą w dotyku i pachnącą. Reologia formulacji zapewnia przyjemną aplikację.

pH naturalne
Preparat testowany dermatologicznie

  • bioaktywność wyciśnięta z oliwki
  • fitosterole, eko-przyjazne substancje myjące, kwas mlekowy pochodzenia naturalnego, renatłuszczający glukozyd decylowy, roślinna gliceryna
  • 98 % składników pochodzenia naturalnego
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu