Gillette Fusion5 Maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 maszynka, 2 ostrza wymienne

Gillette Fusion5 Maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 maszynka, 2 ostrza wymienne
87
49
 
1 szt.
87,49 zł/1 szt.

Gillette

Uzyskaj dokładniejsze golenie i uczucie gładkości na dłużej* dzięki maszynce do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5. Z ergonomiczną rączką maszynki do golenia dla zapewnienia kontroli podczas golenia, pięć ostrzy zmniejszających tarcie dla dokładnego golenia oraz precyzyjny trymer, który umożliwia pielęgnację trudno dostępnych miejsc.. Większy pasek nawilżający zapewnia nawilżanie po kontakcie z ostrzami, by zapewnić gładki poślizg podczas golenia*. Obawiasz się, że rączka Twojej maszynki Gillette nie będzie pasować? Wszystkie ostrza Fusion5 pasują do wszystkich rączek maszynki do golenia Gillette Fusion5. Każde ostrze wymienne zapewnia golenie nawet przez miesiąc, dzięki czemu możesz dostosować golenie do swoich potrzeb i optymalnie wykorzystać każde ostrze. (* w porównaniu z poprzedni model Fusion5)

  • Dokładniejsze golenie i uczucie gładkości na dłużej*. Maszynka do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5 jest wyposażona w 5 ostrzy zmniejszających tarcie (* w porównaniu z Mach3)
  • 1 ostrze = 20 użyć. Każde ostrze wymienne do maszynki do golenia Gillette Fusion5 zapewnia komfortowe golenie nawet do 20 razy
  • Specjalnie rozmieszczone większe paski Lubrastrip zapewniają gładszy poślizg maszynki* (* w porównaniu z poprzednią maszynką Fusion5)
  • Zoptymalizowana rączka zapewnia komfort
  • Precyzyjny trymer. Uzyskaj eleganckie linie dzięki precyzyjnemu trymerowi, który znajduje się z tyłu maszynki
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu