Gillette Fusion5 Ostrza wymienne do maszynki do golenia dla mężczyzn, 8

Gillette Fusion5 Ostrza wymienne do maszynki do golenia dla mężczyzn, 8
196
99
 
1 szt.
196,99 zł/1 szt.

Gillette

Uzyskaj dokładniejsze golenie i uczucie gładkości na dłużej* dzięki ostrzom wymiennym do maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5. Są wyposażone w pięć ostrzy zmniejszających tarcie i zapewniających dokładne golenie oraz w precyzyjny trymer, który umożliwia pielęgnację trudno dostępnych miejsc. Większy pasek nawilżający zapewnia nawilżanie po kontakcie z ostrzami, by zapewnić gładkie golenie*. Obawiasz się, że rączka Twojej maszynki Gillette nie będzie pasować? Wszystkie ostrza Fusion5 pasują do wszystkich rączek maszynki do golenia Gillette Fusion5. Każde ostrze wymienne zapewnia golenie nawet przez miesiąc, dzięki czemu możesz dostosować golenie do swoich potrzeb i optymalnie wykorzystać każde ostrze. (* w porównaniu z poprzedni model Fusion5)

  • Dokładniejsze golenie i uczucie gładkości na dłużej*. Maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5 są wyposażone w 5 ostrzy zmniejszających tarcie (* w porównaniu z Mach3)
  • 1 ostrze = 20 użyć. Każde ostrze wymienne do maszynki do golenia Gillette Fusion5 zapewnia komfortowe golenie nawet do 20 razy
  • Specjalnie rozmieszczone większe paski Lubrastrip zapewniają gładszy poślizg maszynki* (* w porównaniu z poprzednią maszynką Fusion5)
  • Zoptymalizowana pod kątem komfortu. Wyposażona w dodatkowy system stabilizacji ostrzy, aby podążać za konturami twarzy
  • Precyzyjny trymer. Uzyskaj eleganckie linie dzięki precyzyjnemu trymerowi, który znajduje się z tyłu maszynki
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu