Gillette Mach3 Maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 maszynka do golenia Gillette, 2 ostrza wymienne

Gillette Mach3 Maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 maszynka do golenia Gillette, 2 ostrza wymienne
58
99
 
1 szt.
58,99 zł/1 szt.

Gillette

Maszynka do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 jest wyposażona w 3 ostrza, aby zapewniać klasyczne, dokładne golenie. Maszynka do golenia dla mężczyzn z 3 ostrzami i udoskonalony pasek nawilżający, który umożliwia gładsze golenie*. Udoskonalona, stylowa rączka maszynki do golenia zapewnia pewny chwyt oraz dokładne golenie. Maszynka do golenia dla mężczyzn . z paskiem Lubrastrip, wyposażona w ostrza twardsze niż stal, które zapewniają komfortowe golenie do 15 razy. Obawiasz się, że rączka Twojej maszynki Gillette nie będzie pasować? Wszystkie ostrza do maszynek do golenia Mach3 pasują do rączek maszynki do golenia Mach3. * w porównaniu z Mach3 poprzedni

  • Klasyczne, dokładne golenie. Maszynka do golenia dla mężczyzn z 3 ostrzami, która zapewnia dokładne, wygodne golenie
  • 1 ostrze = 15 użyć. Każde ostrze do maszynki do golenia Gillette Mach3 zapewnia golenie nawet do 15 razy
  • Mniej podrażnień po goleniu. Maszynka do golenia z 3 ostrzami i udoskonalonym paskiem nawilżającym dla gładszego golenia* (* w porównaniu z poprzednią maszynką Mach3)
  • Elegancka konstrukcja. Maszynka do golenia z rączką ze stali nierdzewnej klasy premium
  • Doskonale sprawdza się w połączeniu z żelem do golenia Gillette Series, zapewniając większy poziom ochrony przed podrażnieniami po goleniu* (* w porównaniu z korzystaniem bez stosowania żelu do golenia)
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu