Makijaż twarzy

Wszystkie produkty w Makijaż twarzy: znaleziono 3 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

15
00
 
15,00 zł najniższa cena

0,3 szt.

50,00 zł/1 szt.

20
00
 
20,00 zł najniższa cena

0,9 szt.

22,22 zł/1 szt.

15
00
 
15,00 zł najniższa cena

0,3 szt.

50,00 zł/1 szt.

z 1

Najlepsze bazy, podkłady, korektory

Do wykonania perfekcyjnego makijażu potrzebujemy produktów wysokiej jakości. To dzięki nim uzyskany efekt może wręcz powalać, a przy okazji długo się utrzymywać. Zanim zaczniemy przygodę z makijażem, wybierzmy odpowiednie podkłady do twarzy, bazy pod makijaż czy też korektory pod oczy. To one mają istotny wpływ na uzyskany efekt. Z bogatym asortymentem takich produktów możemy się zapoznać w kategorii „Bazy, podkłady, korektory” na careffour.pl

 

Podkłady do twarzy – jak wybrać?

Jednoznacznie o tym, czy dany produkt jest dla nas odpowiedni, przekonamy się dopiero po jego przetestowaniu. Podkłady do twarzy należy dopasować do koloru skóry. Idealnie dobrany odcień to taki, który po nałożeniu jakby wtapiał się w skórę i zanikał. Dzięki temu uzyskamy naturalnie wyglądający efekt oraz unikniemy sytuacji, w której produkt odznacza się na skórze, odcina od szyi i prezentuje się po prostu źle. Najlepiej podkłady do twarzy testować w świetle dziennym, bo dopiero wtedy rzeczywiście widać, jak wygląda uzyskany efekt. Warto, aby na rezultat nałożenia kosmetyku zerknęły również inne osoby. Sami możemy nie zauważyć niedoskonałości.

Jaki wybrać korektor pod oczy

Do uzyskania oczekiwanego rezultatu potrzebne są nam także korektory pod oczy. W tym przypadku również kolor powinien być dopasowany do skóry. Najlepiej, aby produkt ten był o 1-2 tony jaśniejszy od podkładu, gdyż powinien rozjaśniać cerę pod oczami. Warto również zwrócić uwagę na to, że w sklepach są dostępne różne rodzaje korektorów pod oczy. Może to być np. produkt kryjący, nawilżający czy rozświetlający. Każdy z nich może dawać nieco inny efekt i jest polecany do różnych typów skóry – warto mieć to na uwadze.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu