Lakiery i odżywki do paznokci

Wszystkie produkty w Lakiery i odżywki do paznokci: znaleziono 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

17
39
 

0,12 szt.

144,92 zł/1 szt.

z 1

Najlepsze lakiery do paznokci

Samodzielne malowanie paznokci wiąże się z oszczędnością, ale najpierw, poza umiejętnościami, musimy mieć odpowiednie lakiery do paznokci, dzięki którym będziemy w stanie uzyskać oczekiwany, trwały efekt. Ta część ciała, jeśli jest zadbana, stanowi wizytówkę kobiety. Na co zwrócić uwagę, wybierając takie produkty? Z bogatym ich asortymentem możemy się zapoznać w kategorii „Lakiery do paznokci” na carrefour.pl.

 

Jak wybrać lakiery do paznokci?

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, jakiego rodzaju produktu potrzebujemy. Zacznijmy od lakierów klasycznych, które łatwo się nakłada, ale efekt nie jest trwały. Kolejny produkt zawiera dodatek żelu. Chodzi o lakiery żelowe, które mogą idealnie wyglądać na paznokciach nawet przez 2 tygodnie. Jeszcze trwalsze są lakiery hybrydowe i ceramiczne. Te ostatnie zawierają jony srebra, jedwab oraz ceramikę CHI44. Na koniec wspomnijmy jeszcze o lakierach winylowych, które zapewniają atrakcyjny efekt nawet na 2 tygodnie. Który rodzaj lakierów do paznokci będzie dla nas najlepszy? To zależy, na jak długo oczekujemy efektu. W przypadku lakierów żelowych i hybrydowych jest on bardzo trwały, ale te produkty wymagają posiadania lampy UV.

Jak kolor lakieru do paznokci?

Panie różnie podchodzą do kwestii wyboru barwy produktu. Dopasowują je do pory roku, aktualnego nastroju, zbliżających się świąt i nie tylko. Warto jednak brać pod uwagę naszą karnację. W przypadku jasnej cery dobrym wyborem mogą być kolory: różowy, złoty czy brązowy. Jeśli jest ona nieco ciemniejsza, to wtedy mogą się sprawdzić malinowy czy jagodowy. Natomiast osoby śniade mogą stawiać na kolory pastelowe czy też na odcienie szarości. W praktyce o zadowoleniu z wyboru danego koloru przekonamy się dopiero po wykonaniu manicure.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu