Kosmetyki do ust

Wszystkie produkty w Kosmetyki do ust: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

20
39
 

0,1 szt.

203,90 zł/1 szt.

18
99
 

0,1 szt.

189,90 zł/1 szt.

z 1

Najlepsze szminki i błyszczyki

Idealnie wyglądające usta to efekt systematycznego dbania o nie, a w tym stosowania odpowiednich kosmetyków. Robiąc makijaż, warto zwracać uwagę na tę część ciała, gdyż dzięki temu i odpowiednio dobranym produktom może ona przyciągać wzrok. Jak dobrać kolor szminki? Czy warto stosować błyszczyki? To właśnie tym kosmetykom możemy zawdzięczać satysfakcjonujący wygląd ust. Z bogatym wyborem takich artykułów możemy się zapoznać w kategorii „Szminki, błyszczyki” na carrefour.pl.

 

Szminka czy błyszczyk do ust?

Zdarza się, że obie nazwy są stosowane zamiennie, tymczasem nie oznaczają one tego samego. Jeden i drugi kosmetyk mają pewne cechy, które je wyróżniają. Szminka ma zastosowanie wtedy, gdy zależy nam na mocnym podkreśleniu ust. Wtedy pokrywamy wargi wybranym kolorem, możemy nawet osiągnąć efekt pełniejszych warg. Z tego kosmetyku korzystamy głównie wtedy, gdy zależy nam na trwałym efekcie, np. na weselu czy innej imprezie. Natomiast błyszczyk jest kosmetykiem, który delikatnie nabłyszcza i barwi usta, a możliwe, że nie będzie zmieniać ich koloru – dostępne są produkty w wersji bezbarwnej. Możemy go użyć w dowolnym miejscu bez konieczności przeglądania się w lustrze. Zatem w zależności od okazji może nam się przydać każdy z tych kosmetyków.

Jak wybrać kolor szminki?

Nie każdy kolor szminki będzie pasować każdej kobiecie. Powinniśmy uwzględniać naszą karnację, kolor włosów, kształt ust czy to, na jaką okazję robimy makijaż. W przypadku ciemnych włosów może się doskonale sprawdzić jasny róż. Na ważne wyjście czy wieczorną imprezę możemy wybrać mocno kryjącą, czerwoną szminkę. Natomiast jeśli mamy wąskie, małe usta, dobrym wyborem będą jasne pomadki. Oczywiście warto testować, robić sobie zdjęcia po nałożeniu różnych szminek i wybrać tę, która nam najbardziej odpowiada w danym przypadku.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu