Tornistry

Wszystkie produkty w Tornistry: znaleziono 6 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

36
99
 
34,00 zł najniższa cena

1 szt.

99
00
 
99,00 zł najniższa cena

1 szt.

29
99
 

1 szt.

150
00
 
125,00 zł najniższa cena

1 szt.

75
00
 
50,00 zł najniższa cena

1 szt.

50
00
 
50,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Tornistry szkolne – funkcjonalne i praktyczne

Idealny tornister szkolny to niezbędny element wyposażenia każdego ucznia, niezależnie od jego wieku i zainteresowań. Najlepiej jeśli będzie łączył w sobie funkcjonalne rozwiązania z estetycznym wyglądem, odpowiadającym gustom lub zainteresowaniom młodych użytkowników. Na etapie kupowania tornistra dobrze jest sprawdzić, czym powinien charakteryzować się odpowiedni model i czego możemy od niego oczekiwać. Pomoże nam to w wyborze idealnego modelu dla naszej pociechy.

Tornistry szkolne – najważniejsze cechy

Odpowiedni model tornistra powinien mieć praktyczne kieszonki na różnorodne akcesoria, które pozwolą na zachowanie porządku w jego wnętrzu. Przyda się również dodatkowe miejsce na coś do picia np. butelkę wody oraz dodatkowa przestrzeń na telefon. Nie bez znaczenie jest też rozmiar plecaka. Dobrze jeśli zmieścimy do niego blok rysunkowy w formacie A4, różnej grubości podręczniki szkolne i zeszyty. Nie zapominajmy, że we wnętrzu plecaka powinno znaleźć się też miejsce na drugie śniadanie oraz piórnik. Idealny tornister powinien być też stosunkowo lekki, by w połączeniu z ciężką zawartością nie stanowił dla dziecka dodatkowego wyzwania.

Dobrej jakości plecak powinien być wykonany z materiału łatwego do utrzymania w czystości. Dobrze jeśli będzie też wodoodporny – wtedy przenoszone w nim zeszyty nie złapią wilgoci nawet kiedy na dworze pada ulewny deszcz. Dla wygody użytkownika powinien posiadać też wygodne szelki na szerokim pasku, które nie będą wpijać się w ramiona i zapewnią większą wygodę noszenia. Najlepiej jeśli będą posiadały opcję regulacji, dzięki czemu dopasujemy ich długość do wzrostu użytkownika.

Tornistry do pierwszej klasy

Plecaki szkolne dla uczniów najniższych klas szkoły podstawowej wyróżniają się ciekawym wzornictwem, żywymi kolorami i grafikami nawiązującymi do ulubionych postaci z bajek.

Wśród dziewczynek największą popularnością cieszą się kolor różowy i motyw ponadczasowej Myszki Miki. Małe uczennice pokochają również plecaki damskie z motywem popularnych bajek, takich jak Kraina Lodu. Wskazane są też wszelkiego rodzaju świecące aplikacje, jak cekinowe naszywki i brokatowe wstawki. Chłopcy swoją uwagę skierują raczej w stronę plecaków z wizerunkiem superbohaterów, jak Spiderman czy Batman. Spodobają się także grafiki przedstawiające wyścigowe samochody i wizerunek zwierzaków. Plecaki męskie będą też mieć bardziej stonowane kolory, wśród których dominują odcienie niebieskiego.

Worek szkolny – modny plecak dla każdego

Tak zwane worko-plecaki cieszą się sporym zainteresowaniem wśród młodzieży. Nie wyglądają jak klasyczne plecaki do szkoły, są bardziej nowoczesne i mniej zobowiązujące. Plecaki w formie worków można z powodzeniem nosić na jednym ramieniu, choć sprawdzą się także założone w tradycyjny sposób. Zamiast szelek często mają sznurkowe ramiączka, które bardzo ciekawie się prezentują, choć przy ciężkiej zawartości mogą być mniej komfortowe.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu