Interaktywna Hedwiga

-12%
Interaktywna Hedwiga
Promocja obowiązuje do 18.06.2024
300
00
 
339,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
300,00 zł/1 szt.

 

Interaktywna Hedwiga

 

Świat Harry'ego Pottera jest bliski Twojemu dziecku, a Ty chcesz sprawić mu magiczną niespodziankę? Poznaj piękną, puszystą Hedwigę - interaktywną sowę od Wizarding World firmy Spin Master.

Urocza Hedwiga oczaruje dziecko swoim mięciutkim, pluszowym puszkiem, a także realistycznymi odgłosami oraz reakcjami. Można poczuć, jakby miało się do czynienia z bajkową sową, która potrafi naprawdę wiele. Sówka siedzi na grzędzie, z której można ją ściągnąć i odkrywać możliwości. W zależności od tego, jak jest głaskana, reaguje w różny sposób - nie przepada za stroszeniem piórek! Interaktywna Hedwiga potrafi także uważnie słuchać - rozpoznaje spokojny, a także głośny ton. Kiedy jest szczęśliwa, może delikatnie skubać palec, gdy dziecko wsadzi go w jej dzióbek.

Hedwiga, jak wie każdy fan Hogwartu, jest sową pocztową. Dlatego dziecko może napisać wiadomość, wsunąć ją do specjalnej koperty i wsadzić do dzióbka. Możliwość wyciągnięcia ma tylko ten, kto zna sekretny kod - trzykrotne pogłaskanie po głowie. Sówka Hedwiga ma 9 cali, czyli około 22-23 centymetry wysokości. Ma estetyczne opakowanie, co czyni ją świetnym pomysłem na prezent. Inspiruje do kreatywnej zabawy dzieci już od piątego roku życia.

Specyfikacja: 

  • Kod EAN: 778988397602

  • Marka: Spin Master

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu