Dickie Toys Streets Beatz beat hero, 33,5 cm

-25%
Dickie Toys Streets Beatz beat hero, 33,5 cm
Promocja obowiązuje do 30.03.2024
179
00
 
239,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
179,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Dickie Toys Streets Beatz beat hero, 33,5 cm

 

W Dickie Toys dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży zabawkarskiej wiemy, jak zabawiać dzieci w różnych grupach wiekowych. Nawet najmłodsze dzieci mogą odkrywać i eksperymentować z szeroką gamą zabawnych funkcji. W Dickie Toys stawiamy sobie za cel trening motoryki i utrwalanie zasad bezpieczeństwa na drodze u małych fanów motoryzacji. Czy to w sypialni Twojego dziecka, czy na zewnątrz, nasze zabawki gwarantują godziny niekończącej się zabawy.

Dickie Toys Streets Beatz beat hero, 33,5 cm

• Jedyny taki pojazd z konsolą DJ i mnóstwo funkcji — 2w1 The Beat Hero to pojazd i mikser DJ-a, system muzyczny i samochodzik w jednym: zawiera 22 wbudowane dźwięki, 3 style muzyczne, 3 prędkości, 4 poziomy głośności, migające światła i gniazdo słuchawkowe (słuchawki NIE są uwzględnione).
• 3 edukacyjne tryby – 1. Freestyle: naciskaj przyciski SFX, aby tworzyć własne bity; 2. Nagrywaj i odtwarzaj swoje rytmy; 3. Wyzwanie pamięciowe: Postępuj za sekwencją migających świateł i odgaduj kolejność.
• Intuicyjna obsługa – wszystkimi funkcjami można sterować za pomocą dużych przycisków na dachu pojazdu, zupełnie jak prawdziwy sampler DJ, przyciski dopasowane do stylu muzycznego.
• Pokaz migających świateł – ten pełen funkcji pojazd STREETS N BEATZ jest również wyposażony w kolorowe światła, które migają na przemian w rytm muzyki przez 30 sekund – niezbędny na szalone imprezy.
• Muzyczna zabawka gwarantuje rozrywkę i edukację małych i dużych twórców, zaopatrzony w wejście na słuchawki, działa na baterie 3x1,5V AA (dołączone), wielkość 33,5 cm, już dla dzieci od 3 lat.


Samochód DJ’a 2w1 – nieskończona ilość funkcji muzycznych i edukacyjnych.
Zabawkowy pojazd z wbudowaną konsolą DJ oraz pokazem świetlnym. Pełen opcji zabawy Beat Hero (33,5 x 15,5 x 16 cm) to najlepszy prezent dla początkujących DJ-ów i fanów motoryzacji.
STREETS N BEATZ ma 3 różne tryby:
1. Freestyle: Rozpocznij rytm podstawowy, naciskając przycisk, a następnie naciśnij 4 przyciski SFX, aby stworzyć własne rytmy. Każdy przycisk odtwarza inny dźwięk, któremu towarzyszą dopasowane efekty świetlne!
2. Nagrywaj i odtwarzaj: Naciśnij przycisk nagrywania, aby nagrać swój dźwięk (do 34 dźwięków) i odtworzyć go do podstawowego rytmu.
3. Wyzwanie: posłuchaj sekwencji dźwięków, a następnie odtwórz te same dźwięki za pomocą przycisków na pokładzie.


Dodatkowe funkcje:
• 3 style muzyczne: hip hop, pop i EDM – po zmianie stylu muzycznego zmienia się również rytm i dźwięki SFX (22 różne dźwięki).
• Odtwarzanie 30-sekundowego utworu z pokazem świetlnym (przez naciśnięcie przycisku).
• 4 poziomy głośności
Wszystkie przyciski są zamontowane na dachu pojazdu.
Ponadto wyposażony w gniazdo do podłączenia słuchawek lub dodatkowego głośnika.

Ean Kod: 4006333086632

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu