Dickie Toys Streets Beatz rytm patrol, 20 cm

-23%
Dickie Toys Streets Beatz rytm patrol, 20 cm
Promocja obowiązuje do 30.03.2024
49
99
 
64,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
49,99 zł/1 szt.

Dickie Toys Streets Beatz rytm patrol, 20 cm

 

Nowa linia muzycznych, kolorowych i bogatych w funkcje pojazdów z serii Streets'N Beatz od renomowanej marki pojazdów dla dzieci Dickie Toys dla młodych fanów muzyki i motoryzacji.
Muzyka, światła i imponująca prędkość - dzięki tym funkcjom zaimponujesz znajomym oszałamiającymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi!
Oszałamiające efekty świetlne i dźwiękowe
Zapomnij o syrenach i niebieskich światłach — samochód policyjny Rhythm Patrol może wykonać oszałamiający pokaz świetlny i muzyczny, który z pewnością zachwyci każdego od przestępców po ścigających ich policjantów! Co więcej, dzięki mocnemu silnikowi ciernemu, pojazd może błyskawicznie pojawić się na miejscu zdarzenia, gdy nadejdzie wezwanie pomocy.
Emocjonujące pościgi policyjne i zwroty akcji na najwyższym poziomie!
Małe dzieci są zafascynowane samochodami policyjnymi. Ten wyjątkowy model gwarantuje spełnienie marzeń Twojego malucha i ma elegancką obudowę w ciemnym kolorze, która tworzy uderzający kontrast z migającymi światłami — idealny do pełnych akcji pościgów policyjnych!


W Dickie Toys dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży zabawkarskiej wiemy, jak zabawiać dzieci w różnych grupach wiekowych. Nawet najmłodsze dzieci mogą odkrywać i eksperymentować z szeroką gamą zabawnych funkcji. W Dickie Toys stawiamy sobie za cel trening motoryki i utrwalanie zasad bezpieczeństwa na drodze u małych fanów motoryzacji. Czy to w sypialni Twojego dziecka, czy na zewnątrz, nasze zabawki gwarantują godziny niekończącej się zabawy.

Dickie Toys Streets Beatz rytm patrol, 20 cm

• Wciągające efekty świetlne i wbudowany odtwarzacz muzyki: odjazdowy design auta Dickie Rhythm Patrol z serii „Streets N Beatz” przyciąga wzrok i zachwyci swymi efektami zarówno chłopców jak i dziewczynki.
• Efekty dyskotekowe, obowiązkowy na dziecięce przyjęcia – na dachu radiowozu jest przycisk uruchamiający spektakularny pokaz migających świateł, rytmicznych uderzeń i zachwycających efektów muzycznych.
• Wbudowany silnik cierny i wysoka wytrzymałość — model odporny na uderzenia zapewnia długą żywotność, z napędem kół, co dodaje emocji jako niezawodny model podczas pełnych akcji pościgów policyjnych
• Przyciągające wzrok wzornictwo – pojazd wyróżnia dynamiczny kształt karoserii, neonowe naklejki i stabilna obudowa, działa na baterie 3x1,5V AA/R06 (dołączone), idealny prezent dla dzieci od 3 lat.
• Dickie Toys – marka pojazdów dla dzieci z 50-letnią tradycją zawiera w ofercie samochody wyścigowe po duże ciężarówki, od zawsze przyświeca na jeden cel: wywołać uśmiech na twarzy każdego dziecka.


Ean Kod: 4006333083655

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu