Majorette Creatix baza ratunkowa + 1 pojazd

Majorette Creatix baza ratunkowa + 1 pojazd
Promocja obowiązuje do 30.03.2024
99
99
 
99,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
99,99 zł/1 szt.

Majorette Creatix baza ratunkowa + 1 pojazd

 

Dwupiętrowa remiza strażacka z pojazdem strażackim pozwoli dziecku odgrywać akcje ratunkowe i wcielić się w rolę ratownika; baza ma na dachu lądowisko dla helikoptera oraz wyrzutnię dla auta.  Każda baza ratunkowa jest kompletna z pojazdem strażackim, tu dołączony jest oficjalny metalowy model na licencji Renault Master.
Wciągająca zabawa gwarantowana, baza ratunkowa odwzorowuje prawdziwą stację ratunkową, dzięki wbudowanej rampie startowej zabawkowy pojazd może ruszyć do akcji z drugiego piętra, na stacji znajduje się również duże lądowisko dla helikoptera.
Wielogodzinne przygody na posterunku policji: zestaw Creatix baza policyjna stymuluje kreatywność, ma precyzyjnie wykonane elementy i pozwala dziecku na ekscytującą zabawę.
Wykreuj świat Creatix: zestaw można łączyć z innymi zestawami Majorette Creatix; wymiary: 50,5 x 25,5 x 22 cm, działa bez baterii, przeznaczone dla dzieci od 5 lat.

Ta bogata w funkcje stacja ratunkowa z oficjalnie licencjonowanym pojazdem ratowniczym Renault gwarantuje rozrywkę każdemu ciekawego świata maleństwu. Oprócz przyciągającego wzrok designu stacja ma również wiele ciekawych funkcji. Dzięki dwupiętrowej konstrukcji stacja posiada dużo miejsca na pojazd ratowniczy oraz dwie rampy startowe, które mogą uruchomić pojazd w sytuacji awaryjnej. Na dachu znajduje się również lądowisko dla helikopterów. Idealny na przygody o tematyce ratowniczej – możliwości są nieograniczone!

 

Specyfikacja:

  • Marka: ​Majorette

  • Kod Ean: 3467452070611

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu