Playmobil - Strażacy z gaśnicą 9468

Playmobil - Strażacy z gaśnicą 9468
109
00
 
1 szt.
109,00 zł/1 szt.

Playmobil - Strażacy z gaśnicą 9468

Zabawki PLAYMOBIL stwarzają dzieciom wspaniałe możliwości odzwierciedlania i przeżywania świata w małym formacie!

Podczas akcji gaszenia pożaru szybka reakcja i sprawne działanie to podstawa. Strażacy wraz gaśnicą, pompą i niezbędnym osprzętem zawsze są gotowi do akcji.
 

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

Specyfikacja:

  • Wiek :4+

  • Marka: Playmobil 

  • Kod EAN: 4008789094681

  • Kod produktu: 1375847

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu