Kwiaty wielkanocne: co umieścić na wielkanocnym stole?

Jednym z najprostszych sposobów na odmianę wnętrza są kwiaty. W ofercie Carrefour znajdziesz szeroki wybór roślin ozdobnych, które można wykorzystać na wielkanocnym stole. Umieszczone w ozdobnych donicach mogą być imponującą dekoracją domu. Rośliny z powodzeniem można wykorzystać również podczas przygotowań do świąt. Kwiaty doniczkowe na Wielkanoc od Carrefour powinny być kolorowe i wnosić do pomieszczenia wiosenny klimat.Kwiaty wielkanocne - co umieścić na wielkanocnym stole?

Wielkanocny lifting mieszkania

Kwiatki na Wielkanoc jako oryginalna ozdoba mieszkania od Carrefour, będą wyróżniały się kolorem i świątecznymi motywami. Można dodać do nich żółtego kurczaczka, wydmuszki przyklejone na patyczku czy piórka, które również dostępne są w sieci sklepów. Innym pomysłem może być włożenie kwiatów w kolorowe doniczki. Szczególnie sprawdzą się tu żółte, zielone czy pastelowe naczynia na rośliny.

Śniadanie przy świątecznym stole

Przygotowanie porannego posiłku wielkanocnego jest niezwykle ważna w polskiej tradycji. Dla osiągnięcia odświętnego charakteru śniadania wielkanocnego przydadzą się odpowiednie dekoracje, które bez problemu znajdziesz w sklepach Carrefour. Niezwykle ważny jest również wybór najładniejszych kwiatów do bukietu na wielkanocnym stole. Mogą być to np. tulipany, żonkile czy hiacynty. Bukiety wielkanocne na stole wyglądają efektownie i elegancko. Są dodatkiem wprowadzającym świąteczny nastrój do wnętrza. Bukiety wielkanocne można również upiększyć. Wystarczy włożyć je do ozdobnej konewki czy ulokować pomiędzy świątecznymi akcentami w postaci pisanek.

Świąteczny dom - jakie kwiaty wielkanocne wybrać

Żonkile, hiacynty czy tulipany to nie jedyne kwiaty, na które można zdecydować się podczas Wielkanocy. Powiewu wiosny dostarczą gałązki forsycji ulokowane w świątecznej doniczce czy konewce. Można na nich dodatkowo powiesić kolorowe wydmuszki. Wśród wielkanocnych kwiatów wyróżnić można także bratki. Ciekawą ozdobą może być także rzeżucha zasadzona w ozdobnej doniczce. Roślinę można dodatkowo wykorzystać do przygotowania świątecznych potraw. W wielkanocnych kompozycjach warto wykorzystać także stokrotki czy narcyzy.

Wielkanocna kolorystyka kwiatów

Wielkanoc to przede wszystkim czas radości. Warto, aby było ją widać na każdym kroku. W osiągnięciu takiego efektu pomogą barwne kwiaty, dostępne w sieci Carrefour. Najlepiej, aby nawiązywały one do wielkanocnych tradycji. Wśród roślin nie powinno zabraknąć więc tych w kolorze żółtym, białym, zielonym czy fioletowym. Ostatnimi czasy bardzo modne stało się również zestawienie ich z pastelowymi dodatkami.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu