Wiosna wokół nas

Wiosna to moment, w którym wszystko budzi się do życia. To także idealny czas, by zacząć wprowadzać w życie nowe postanowienia i aktywności. Chyba każdy z nas słyszał o wiosennych porządkach! Przygotowaliśmy dla ciebie kilka wiosennych inspiracji, które sprawią, że nowy sezon stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Gotowi na Pierwszy Dzień Wiosny?

Wiosna stawia swoje pierwsze kroki. To znak, że trzeba rozpocząć porządki. Co w pierwszej kolejności najlepiej jest przedsięwziąć? Mamy dla ciebie kilka wskazówek, co warto „posprzątać” na wiosnę. Przeczytaj i sprawdź!

Jak zregenerować skórę po zimie? Wiosenne zabiegi kosmetyczna

Po zimie nasza skóra jest zazwyczaj szara i ziemista. Brak słońca odciska na niej swoje piętno. Jednak szybko możesz doprowadzić swoją twarz znowu do promiennego wyglądu. Wystarczy zastosować kilka trików.

Po zimie przede wszystkim warto zadbać o regenerację naskórka. Do tego polecane są przede wszystkim specjalne peelingi do twarzy, jak również do całego ciała. Dobrym wyborem są peelingi cukrowe, które zadbają o samoregenerację naskórka.

Pamiętaj również o nawilżeniu zmęczonej zimą skóry. Szczególnie przydadzą ci się kosmetyki z witaminą A, witaminą C, witaminą E oraz d-pantenolem. Wszystkie one mają działanie rewitalizujące, to znaczy uelastyczniające. Dodatkowo regulują procesy keratynizacji naskórka oraz blokują działanie wolnych rodników, które przyczyniają się do szybszego starzenia się skóry.

Wracamy do formy na wiosnę!

Wiosna to idealna okazja do tego, by rozpocząć aktywność fizyczną. Wcale nie musisz zapisywać się na zajęcia, równie dobrze możesz we własnym zakresie popracować nad kondycją fizyczną. Mamy dla ciebie kilka propozycji, np. rower, wrotki czy nordic walking. Dlaczego? Przeczytaj i sprawdź!

Wiosna to także czas rowerowych wycieczek. Czy twój jednoślad jest już gotowy na nowy sezon? Jeżeli tak, sprawdź 5 powodów, by wiosną wsiąść na rower!

Co daje jazda na rowerze?:

  • wzmacnia mięśnie,
  • dotlenia krew i poprawia pracę serca,
  • spala nawet 600 kalorii w godzinę,
  • poprawia nastrój,
  • rower to oszczędność pieniędzy i ochrona środowiska.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu