Smakołyki na święta

Przygotuj UDANE ŚWIĘTA 

Wskazywane najniższe ceny, które obowiązywały w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru odnoszą się do najniższej ceny w całej sieci Hipermarketów Carrefour i Supermarketów Carrefour. W każdym sklepie konsument znajdzie dla danego przecenionego produktu informację o najniższej cenie, która obowiązywała w danym sklepie w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką w przypadku produktów ulegajacych szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru dla produktów oferowanych do sprzedaży w okresie krótszym niż 30 dni. 

Słodkie święta w Carrefourze

Osłódź atmosferę przy świątecznym stole z naszą wyjątkową ofertę na słodycze, które rozprowadzą cudowną magię świąt w Twoim domu. A jest w czym wybierać! Daj się oczarować szerokiej gamie świątecznych smakołyków.

Coś słodkiego dla każdego

W Carrefourze niezmiennie podgrzewamy magiczną atmosferę świąt i mamy w naszej ofercie wachlarz słodyczy, które z pewnością sprawią, że Twoje święta w rodzinnej atmosferze będą wyjątkowe i słodkie jak miód! Przebieraj w bogatej ofercie kolekcji czekoladek i innych słodkich cudów, które okażą się strzałem w dziesiątkę nie tylko na świąteczny stół. Skomponuj z nich wyjątkowe prezenty dla bliskich. Znajdziesz u nas najsmaczniejsze kompozycje smaków, które rozpływają się w ustach.
Nasza pyszna oferta słodyczy wpasuje się w gusta wszystkich członków Twojej rodziny. Nie tylko najmłodsi będą wniebowzięci. Znajdziesz u nas wyjątkowe smakołyki również dla starszych miłośników czekolady i nie tylko.

Słodkie produkty w słodkich cenach

Przyjdź do Carrefoura i ciesz się świąteczną atmosferą w towarzystwie ulubionych smaków. Nasze sklepy czekają na Ciebie z szerokim uśmiechem i świąteczną atmosferą! W magicznej aurze niskich cen życzymy Ci słodkich i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanych zakupów w Carrefourze!

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu