Filtry

Gęś

Wszystkie produkty w Gęś: znaleziono 3 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

50
39
 

~ 0,84 kg

59,99 zł/1 kg

131
96
 

~ 4,4 kg

29,99 zł/1 kg

59
99
 

~ 1 kg

z 1

Gęś – zdrowa odmiana drobiu

Gęsina w Polsce nie cieszy się dużą popularnością. Wyroby z gęsi są tłuste, ale korzystnie wpływają na zdrowie i wbrew pozorom wcale nie przyczyniają się do podnoszenia poziomu złego cholesterolu. Mięso jest pełne składników odżywczych i witamin z grupy A,E,B i PP. Ponadto mięso z gęsi zawiera dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie można też pominąć wyjątkowych walorów smakowych gęsiny, gdyż odpowiednio przyrządzona jest soczysta i delikatna.

Asortyment Carrefour obejmuje tylko produkty najwyższej jakości, które pochodzą od zaufanych hodowców. Dostępne u nas mięso z gęsi jest świeże i pozyskiwane ze zwierząt dorastających w specjalnych warunkach chowu. Zanim trafi do sprzedaży przechodzi przez restrykcyjne kontrole i jest pakowane w higienicznych warunkach chłodniczych.

Gęś – podstawa staropolskich dań

Gęsinę sprzedajemy w całych tuszach, które możesz przygotować według własnego pomysłu. Mięso idealnie nadaje się do pieczenia według staropolskiej receptury z dodatkiem jabłek. Możesz je też zamarynować w aromatycznej mieszance ziół i przypraw, a następnie usmażyć lub poddusić. Gęsina sprawdzi się też do przygotowania wywaru na zupy lub sosy, dlatego możliwości jej wykorzystanie są nieograniczone. Ze względu na wyjątkowe walory odżywcze i smakowe, warto uwzględnić mięso z gęsi w swoim jadłospisie. To doskonała alternatywa dla potraw z kurczaka i urozmaicenie monotonnego menu. Sprawdź inspirujące przepisy na dania z gęsi!

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu