Filtry

Marki

Podroby

Wszystkie produkty w Podroby: znaleziono 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

2
59
 

0,14 kg

18,50 zł/1 kg

z 1

Mięso jest źródłem wielu witamin oraz przede wszystkim białka, dlatego stanowi ważny element naszej diety. Szczególnie bogate w wartości odżywcze są podroby, co sprawia, że warto włączyć je do swojego jadłospisu. Przyrządza się je szybko i raczej bezproblemowo, a w otoczeniu dobrze dobranych dodatków mogą stanowić prawdziwy przysmak. W Internecie można znaleźć wiele przepisów na tradycyjne oraz oryginalne potrawy z podrobów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na produkty z tej kategorii.

Wątroba z kurczaka – ważny element diety

Wątróbkę oraz inne podroby warto jeść raz albo dwa razy w tygodniu. Taka ilość w zupełności wystarczy, by zaspokoić potrzeby ludzkiego organizmu. Nawet jeśli domownicy nie przepadają za wątrobą z kurczaka bądź innymi potrawami z podrobów, ten rodzaj mięsa można łatwo przemycić w innych daniach mięsnych. Wystarczy zmielić serce z kurczaka i dodać do reszty dania, albo zetrzeć na tarce zamrożoną wątróbkę. Tym sposobem składniki odżywcze z podrobów zostaną włączone do jadłospisu całej rodziny, która zje je ze smakiem – i zapewne nawet nie wykryje kucharskiego „sekretu”.

Podroby w jadłospisie – dla kogo?

Wbrew powszechnej opinii, że podroby to mięso drugiej kategorii, badania potwierdzają, że jest to bardzo zdrowe pożywienie. Wątróbka z kurczaka zawiera witaminę A, witaminy z grupy B, selen, białko oraz żelazo. Dzięki temu jest polecana w walce z anemią, a także do wspomagania prawidłowej pracy narządu wzroku i układu nerwowego. Zaleca się włączenie podrobów do diety osób na diecie niskokalorycznej, a także sportowców – oczywiście z umiarem.

Oferta Carrefour – podroby z dobrego źródła

Asortyment sklepu Carrefour obejmuje między innymi serca czy żołądki z kurczaka. Dużym zainteresowaniem cieszą się także podroby z chowu wybiegowego. Kupując u nas, masz gwarancję świeżości i wysokiej jakości produktów. Pochodzą one z ekologicznych hodowli, od znanych i sprawdzonych polskich producentów. Podroby zachęcają do kupna również ze względu na bardzo niskie ceny. W Carrefourze wybór tych produktów jest szeroki, a koszt niewielki, co działa na korzyść każdego kucharza.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu