Aplikacja Mobilna Mój Carrefour

Z aplikacją Mój Carrefour codzienne zakupy są szybkie, łatwe, przyjemne i oszczędne. Korzystasz ze zniżek nawet do -50%, a w piątek i sobotę 10% rabatu na całe zakupy. Dzięki aplikacji masz dostęp do nowoczesnych funkcji, które ułatwiają zakupy. Oszczędzaj z aplikacją Mój Carrefour

* Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczanych przy kasie). Kupon nie łączy się z innymi kuponami na całe zakupy, w tym z rabatem z Karty Dużej Rodziny oraz nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi.

Kupon 10% rabatu na zakupy w każdy weekend nie dotyczy zakupu: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", Lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego i małego AGD (w tym akcesoriów RTV AGD) oraz wszystkich produktów z działu Multimedia, w tym dronów., wszystkich urządzeń marki KARCHER, alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp. (z wyjątkiem piwa), wszystkich produktów oferowanych przez Decathlon znajdujących się w specjalnej strefie oznaczonej "strefą Decathlon" oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.

Na wyciągnięcie Twojej appki

Nie przegapisz żadnej ciekawej oferty. Jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowymi kuponami zniżkowymi. Dobrze wiedzieć, jak i kiedy oszczędzać. 

Wszystkie produkty możesz obejrzeć w naszych gazetkach dostępnych w aplikacji. Znajdziesz tam aktualne oferty, wyjątkowe okazje.

Oszczędzasz czas! Przy kasie nie wypakowywujesz produktów z koszyka. Wystarczy, że pokażesz wygenerowany kod kreskowy.

Rób zakupy z aplikacją i miej paragony pod ręką, dzięki którym łatwiej będziesz zarządzać swoimi wydatkami.

Sam sprawdzisz, co ile kosztuje. Błyskawicznie! Czytnik cen masz w aplikacji.

Karta Rodzinka i Karta Seniora zawsze pod ręka, w Twoim telefonie.

Nie kupuj przypadkowo. Przygotuj listę zakupów korzystająć z aplikacji. W ten sposób oszczędzasz, bo robisz przemyślane zakupy.

Nie musisz mieć ze sobą karty płatniczej ani gotówki. Korzystając z aplikacji płacisz wygodnie za zakupy swoim smartfonem.

Nie ominą Cię żadne promocje i okazje. W każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie zniżki, rabaty, specjalne oferty.

Drogi Kliencie,
Od dnia 30.11.2023r. w życie wchodzą zmiany w Regulaminie aplikacji mobilnej “Mój Carrefour” i Programu Rodzinka dla stałych Klientów.

Przy rejestracji w aplikacji mobilnej Mój Carrefour, gdy loginem będzie adres email wprowadzamy dwustopniową weryfikację. Rejestrację w aplikacji będziesz musiał potwierdzić klikając w otrzymany w wiadomości email link oraz dodatkowo wpisać kod otrzymany w sms.

Jeżeli nie akceptujesz powyższych zmian możesz w terminie do dnia 15 grudnia 2023 r. zrezygnować z aplikacji “Mój Carrefour” oraz z udziału w Programie Rodzinka w sposób opisany w Regulaminie.


Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pisząc na adres e-mail: k[email protected] lub zadzwoń 801 200 000*, 22 899 89 98*
*koszt połączenia wg stawek operatora
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu