Filtry

Marki

Lekko gazowane

Wszystkie produkty w Lekko gazowane: znaleziono 6 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

10
14
 
10,14 zł najniższa cena

9 l

1,13 zł/1 l

20
28
 
23,79 zł najniższa cena

6 l

3,38 zł/1 l

-15%
28
74
 

9 l

3,19 zł/1 l

19
08
 
23,40 zł najniższa cena

6 l

3,18 zł/1 l

-18%
10
50
 

6 l

1,75 zł/1 l

16
50
 

9 l

1,83 zł/1 l

z 1

Woda lekko gazowana – idealny kompromis dla orzeźwienia

Jeszcze kilka lat temu na rynku można było wybierać jedynie między wodą gazowaną, a niegazowaną. Wybór nie zadowalał wszystkich. Jak wiadomo, woda nasycana dwutlenkiem węgla jest zdecydowanie bardziej orzeźwiająca i lepiej sprawdza się w upalne dni. Niestety jednocześnie dla niektórych nasycenie było też zbyt intensywne. Odpowiednim kompromisem pomiędzy tymi dwoma rodzajami wody, okazały się tzw. wody lekko gazowane. Z jednej strony gwarantują efekt orzeźwienia, a z drugiej, są zdecydowanie delikatniejsze dla wrażliwszych podniebień.

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju wody lekko gazowane, w tym:

  • lekkogazowane wody mineralne
  • lekkogazowane naturalne wody mineralne

Na półkach sklepowych znajduje się wiele różnych rodzajów wody lekko gazowanej. Decydując się na zakup wody, warto kierować się nie tylko ceną, ale także spojrzeć na skład i zapoznać się z opiniami na temat danego produktu.

Chcąc zagwarantować Ci możliwość wyboru wody lekko gazowanej wysokiej jakości, zadbaliśmy, aby w tej kategorii znalazły się tylko najlepsze wody, tak renomowanych producentów, jak:

  • Dobrowianka
  • Magnesia

Woda lekko gazowana – czym się różni?

Wody lekko gazowane pojawiły się na półce znacznie później niż zwykła woda mineralna i jej gazowana odmiana. Wynika to z faktu, że dopiero po pewnym czasie, kiedy półki sklepowe zaczęły uginać się od butelek konkurencji, producenci zaczęli szukać nowych wariantów, które wyróżnią się spośród standardowej oferty.

Woda lekko gazowana jest doskonałym wyjściem dla osób, które nie lubią uczucia intensywnych bąbelków podczas picia. Wciąż pozwala ona poczuć orzeźwienie, charakterystyczne dla wody mocno gazowanej, ale jest jednocześnie jest delikatniejsza w smaku. Sprawdzi się w upalne dni, świetnie smakuje ze świeżymi owocami i miętą lub jako dodatek do koktajli.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu