Filtry

Typ

Białe

Wszystkie produkty w Białe: znaleziono 6 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

0
31
 

0,5 szt.

0,62 zł/1 szt.

0
59
 

0,07 kg

8,43 zł/1 kg

2
19
 

0,24 kg

9,13 zł/1 kg

4
55
 

0,28 kg

16,25 zł/1 kg

1
45
 

0,115 kg

12,61 zł/1 kg

1
79
 
2,09 zł cena sprzed obniżki

0,075 kg

23,87 zł/1 kg

-14%

z 1

Najlepsze bułki białe

Bułki białe są produktem, który pojawia się na wielu polskich stołach w czasie śniadania, kolacji i nie tylko. Dostępne są różne ich rodzaje, mogą mieć inny skład, kształt oraz smak. Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Bułki białe na carrefour.pl.

 

Bułki białe – z czego powstają?

Produkt ten często jest nazywany bułką pszenną, a wynika to z użycia mąki pszennej do jego wypieku. Tak powstaje standardowe pieczywo, do którego zaliczamy popularne kajzerki. Z tej mąki przygotowywane są również bagietki i ciabatty. Natomiast inne składniki bułek mogą być różne w zależności od danego produktu. Mogą to być m.in. jaja, cukier, masło i mleko.
Bułki pszenne nie powstają z tych samych składników co chleb. To pieczywo innego typu. Jeśli mamy konkretne oczekiwania co do takich produktów, to koniecznie przed ich zakupem sprawdźmy składniki, z których je wykonano. 

Jak wykorzystać czerstwe bułki?

Jeśli zdarzyło się nam kupić zbyt wiele bułek i ich nie zjedliśmy, to nie oznacza, że takiego produktu już nie wykorzystamy. W przypadku gdy są lekko czerstwe, możemy je skropić wodą, a następnie odświeżyć w piekarniku. Jeśli produkt ten leży od kilku dni, to w dalszym ciągu możemy go wykorzystać – do kotletów mielonych, do pasztetu lub zrobić bułkę tartą. 

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie takiego pieczywa do przygotowania zapiekanek – wystarczy je posmarować np. masłem i położyć na nich ser, włożyć do piekarnika, a po kilku minutach możemy mieć gotową i smaczną przekąskę. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu