Filtry

Typ

Wiejskie

Wszystkie produkty w Wiejskie: znaleziono 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

0
99
 

0,072 kg

13,75 zł/1 kg

2
99
 

0,165 kg

18,12 zł/1 kg

2
99
 

0,155 kg

19,29 zł/1 kg

2
09
 

0,075 kg

27,87 zł/1 kg

4
39
 

0,29 kg

15,14 zł/1 kg

z 1

Najlepsze bułki wiejskie

Bułka wiejska to tradycyjny produkt, który jest lubiany przez Polaków. To okrągła bułka z przedziałkiem. Ma charakterystyczny wygląd – zdecydowanie różni się w stosunku do choćby popularnej kajzerki. Z bogatym asortymentem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Bułki wiejskie na carrefour.pl.

Bułka wiejska – co to za pieczywo?

Istnieją różne rodzaje bułek. Mają inny wygląd, skład, powstają również z różnych składników. W tej kategorii proponujemy m.in. bułki pszenne z dodatkiem siemienia lnianego i słonecznika, a także sezamu. To produkt, który stanowi bogate źródło białka, witamin oraz minerałów. Wyróżniają ją charakterystyczne pęknięcia na górze pieczywa, a także chrupiąca skórka z widocznymi nasionami. Produkt nie zawiera spulchniaczy, konserwantów ani wzmacniaczy smaku.
Kolejnym artykułem w tej kategorii jest bułka śniadaniowa fitness, która stanowi mieszankę ziaren słonecznika, soi, siemienia lnianego i powstaje z mąki graham oraz mąki żytniej razowej.

Jak wybrać bułkę wiejską?

Przed zakupem takiego pieczywa warto zwrócić uwagę na jego skład i wartości odżywcze. Istotne kwestie to m.in. rodzaj ziaren oraz mąki, których użyto do produkcji bułki wiejskiej. Jeśli jesteśmy na diecie, to weźmy pod uwagę wartość energetyczną danego produktu – może ona być różna w zależności od pieczywa. 
Bułka wiejska może być pożywnym, smacznym produktem na śniadanie, kolację czy też stać się przekąską na wycieczce. Warto łączyć ją ze zdrowymi produktami, a szczególnie z warzywami i ulubionymi składnikami. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu