Filtry

Typ

Drożdżówki, pączki

Wszystkie produkty w Drożdżówki, pączki: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

3
49
 

0,1 kg

34,90 zł/1 kg

3
49
 

0,1 kg

34,90 zł/1 kg

z 1

Najlepsze drożdżówki i pączki

Pączki i drożdżówki należą do najchętniej wybieranych przez Polaków słodkich przekąsek. To produkty, które są lubiane przez dzieci oraz dorosłych. Mogą różnie wyglądać, mieć różny kształt, ale na pewno łączy je jedno – są bardzo smaczne. 
Z bogatym asortymentem takich artykułów możemy się zapoznać w kategorii Drożdżówki, pączki na carrefour.pl.

 

Pączek – tradycyjny polski deser

Pączek jest słodkością, która doczekała się swojego nieoficjalnego dnia. Chodzi tutaj o tzw. tłusty czwartek, który przypada na ostatni czwartek przed wielkim postem w kalendarzu chrześcijańskim. Pączek to deser z ciasta drożdżowego, który najczęściej ma kulisty kształt i jest nadziewany. Smaży się go na głębokim tłuszczu, a jego nadzienie może być różne. Najczęściej jest to marmolada, ale dostępne są również pączki z serem, z budyniem, z toffi czy z czekoladą. 
Znakomicie sprawdzają się w towarzystwie przeróżnych napojów, takich jak gorąca herbata, czarna kawa czy kawa latte. 

Drożdżówka – przekąska na różne okazje

Ten produkt ma najczęściej postać okrągłego pieczywa drożdżowego, w większości przypadków z nadzieniem. Drożdżówka może również zawierać mieszkankę różnego nadzienia. Najczęściej jest nim budyń, biały ser, mak i różne owoce. Jest to produkt, który powinien być miękki oraz rozpływać się w ustach. 

Można go podawać m.in. z gorącymi napojami – do kawy czy herbaty. Każda drożdżówka może smakować nieco inaczej – znaczenie mają zarówno składniki użyte do pieczenia, jak i nadzienie. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu