Filtry

Marki

Typ

Parówki z szynki

Wszystkie produkty w Parówki z szynki: znaleziono 16 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

5
45
 

0,25 kg

21,80 zł/1 kg

10
99
 

0,25 kg

43,96 zł/1 kg

7
19
 

0,2 kg

35,95 zł/1 kg

8
09
 

0,185 kg

43,73 zł/1 kg

10
99
 
11,49 zł cena sprzed obniżki

0,5 kg

21,98 zł/1 kg

Promocja
7
65
 

0,22 kg

34,77 zł/1 kg

8
89
 

0,2 kg

44,45 zł/1 kg

7
15
 

0,25 kg

28,60 zł/1 kg

15
79
 

0,44 kg

35,89 zł/1 kg

8
25
 

0,18 kg

45,83 zł/1 kg

6
49
 

0,2 kg

32,45 zł/1 kg

7
15
 

0,25 kg

28,60 zł/1 kg

7
45
 

0,185 kg

40,27 zł/1 kg

10
49
 

0,2 kg

52,45 zł/1 kg

7
15
 

0,25 kg

28,60 zł/1 kg

7
15
 

0,25 kg

28,60 zł/1 kg

z 1

Najlepsze parówki mięsne

Parówki mięsne są produktem lubianym przez dzieci i dorosłych. Są często posiłkiem spożywanym na śniadanie i kolację, a także dodatkiem do wielu potraw. W ich składzie może znajdować się różnego rodzaju mięso – wieprzowe, drobiowe, cielęce, ale również mieszane. Takie zróżnicowanie oferty pozwala na to, aby trafić do większego grona konsumentów.

Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii „Parówki mięsne” na carrefour.pl. Spośród prezentowanej oferty możemy wyróżnić między innymi produkty takie jak:

  • Parówki z szynki Tarczyński
  • Parówki z szynki JBB Bałdyga
  • Krakus parówki z szynki
  • Parówki Berlinki z szynki

Są to tylko niektóre produkty, które wliczają się w naszą ofertę. Wybór parówek z szynki będzie świetną opcją, gdy nie masz zbyt dużo czasu na przygotowanie kolacji lub śniadania. Szczególnie jeśli chcesz przyrządzić coś, co posmakuje zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Parówki mięsne – zastosowanie

Sposób, w jaki można przygotować parówki, kojarzy się przede wszystkim z najprostszym gotowaniem albo przelewaniem ich wrzącą wodą. Istnieje jednak wiele innych sposobów na ich spożycie. Warto wymienić kilka z nich, aby rozwinąć naszą pierwszą myśl o tym produkcie.

Wiemy już, że parówki można spożywać w różny sposób. Znamy je przede wszystkim z popularnych hot-dogów, ale nie tylko. Często po prostu gotujemy parówki mięsne, ewentualnie je smażymy albo pieczemy. Można je owinąć ciastem francuskim i podawać z sosami jako smaczną przekąskę.

Parówki mięsne mogą być również dodatkiem np. do placków ziemniaczanych czy do sosów bądź sałat. Doskonale smakują z oliwkami, serem żółtym pokrojonym na małe kawałki i cebulą. To tylko wybrane pomysły na wykorzystanie tego produktu. Możemy Cię zapewnić, że takich sposobów jest o wiele więcej, a ich wybór uzależniony jest jedynie od Twoich preferencji smakowych.

Jak wybrać parówki mięsne?

Dział z parówkami jest mocno zróżnicowany. Do wyboru są między innymi parówki Tarczyński z szynki, parówki Krakus z szynki oraz wiele innych. Na co powinieneś zwrócić uwagę, gdy chcesz wybrać odpowiedni produkt?

Przed zakupem artykułów spożywczych warto sprawdzić ich skład. Należy stawiać na te parówki, które mają w składzie dużą zawartość mięsa. Ponadto warto sprawdzić, jakie ono jest, o ile mamy co do tego pewne preferencje. Parówki mięsne powinny też zawierać jak najmniej soli i cukru.

Poza tym pozostaje kwestia smaku, ale o tym, który produkt nam najbardziej odpowiada, przekonamy się dopiero po skosztowaniu. Na przykład proponowane przez firmę Tarczyński parówki z szynki mogą różnić się od tych, które proponuje firma Krakus. W tym przypadku wybór parówek z szynki zależy od Twoich preferencji smakowych!

Najlepsze parówki mięsne

Parówki mięsne są produktem lubianym przez dzieci i dorosłych. Są często posiłkiem spożywanym na śniadanie i kolację, a także dodatkiem do wielu potraw. W ich składzie może się znajdować różne mięso – wieprzowe, drobiowe, cielęce, ale również mieszane. Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Parówki mięsne na carrefour.pl.

Parówki mięsne – zastosowanie

Produkt ten można spożywać w różny sposób. Znamy go przede wszystkim z popularnych hot-dogów, ale nie tylko. Często po prostu gotujemy parówki mięsne, ewentualnie je smażymy albo pieczemy. Można je owinąć ciastem francuskim i podawać z sosami jako smaczną przekąskę. 
Parówki mięsne mogą być również dodatkiem np. do placków ziemniaczanych czy do sosów bądź sałat. Doskonale smakują z oliwkami, serem żółtym pokrojonym na małe kawałki i cebulą. To tylko wybrane pomysły na wykorzystanie tego produktu.


Jak wybrać parówki mięsne?

Przed zakupem artykułów spożywczych warto sprawdzić ich skład. Należy stawiać na te parówki, które mają w składzie najwięcej mięsa. Ponadto warto sprawdzić, jakie ono jest, o ile mamy co do tego pewne preferencje. Parówki mięsne powinny zawierać jak najmniej soli i cukru. Poza tym pozostaje kwestia smaku, ale o tym, który produkt nam najbardziej odpowiada, przekonamy się dopiero po skosztowaniu. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu