Filtry

Marki

Typ

Pasztety drobiowe i pasztetowe luksusowe

Wszystkie produkty w Pasztety drobiowe i pasztetowe luksusowe: znaleziono 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

2
85
 

0,15 kg

19,00 zł/1 kg

15
80
 

0,16 kg

98,75 zł/1 kg

12
60
 

0,16 kg

78,75 zł/1 kg

8
25
 

0,33 kg

25,00 zł/1 kg

7
85
 

0,21 kg

37,38 zł/1 kg

z 1

Najlepszy pasztet i pasztetowa

Pasztet i pasztetowa to różne produkty, choć ich nazwy są podobne. Mają odmienny smak i mogą być wykonane z różnych mięs. Obie propozycje stanowią dobrą przekąskę i dodatek do kanapek. Są smaczne i bardzo popularne w Polsce. Duży asortyment takich artykułów dostępny jest w kategorii Pasztet, pasztetowe na carrefour.pl.

Co to jest pasztetowa?

Pasztetowa jest wyrobem wędliniarskim, który powstaje z podrobów, skórek wieprzowych i drobiowych, a także tłuszczu. Dodaje się do niej również przyprawy, takie jak ziele angielskie, gałka muszkatołowa, majeranek czy cebula. Składniki pasztetowej są mielone, a produkt umieszczany jest w osłonce naturalnej, w słoiku lub w puszce. Smak artykułu można urozmaicić dzięki np. pieczarkom czy kurkom. Produkt ten zawiera m.in. witaminy z grupy A, B, wapń, żelazo, selen i potas. 

Pasztet – tradycyjny polski przysmak

Artykuł ten znany jest doskonale w polskich domach. To potrawa przygotowywana z różnego rodzaju mięs – wieprzowiny, wołowiny, drobiu i innych, ale są również takie pasztety, które powstają np. wyłącznie z drobiu. Poza tym w składzie produktu są także przyprawy i warzywa, ale również owoce. Wielu uwielbia pasztet ze śliwką czy z żurawiną. 
Pasztety różnią się wyglądem, smakiem, kształtem i nie tylko. Wybierając je, zwróćmy uwagę przede wszystkim na skład. Dobrej jakości pasztet powinien zawierać jak najwięcej mięsa, podrobów i przypraw. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu