Grill kolumnowy AUGSBURG fi. 42 cm

Grill kolumnowy AUGSBURG fi. 42 cm
Promocja obowiązuje do 30.08.2024
114
99
 
114,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
114,99 zł/1 szt.

Grill węglowy kolumnowy ACTIVA 11290 średnica: 39 cm

Activa 11290 to kolumnowy grill węglowy z okrągłym rusztem o średnicy 39 cm. Model jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Został on wyposażony w przesłonę wentylacyjną w kolumnie, wygodny mechanizm opróżniania z popiołu oraz pobocznice z regulacją wysokości rusztu.

Cechy produktu:

  • typ: grill węglowy kolumnowy
  • wymiary produktu (WxSxG): 77,5 x 42,5 x 42 cm
  • średnica rusztu: 39 cm
  • materiał wykonania: stal szlachetna
  • waga: 3 kg
  • ilość rusztów: 1
  • inne cechy: pobocznica z regulacją wysokości rusztu; przesłona wentylacyjna w kolumnie; wygodny mechanizm opróżniania z popiołu

Grillowanie to coraz bardziej popularny sposób na wspólne spędzanie czasu w towarzystwie rodziny czy znajomych. Grill kolumnowy węglowy Activa 11290 pozwoli na przygotowanie wyśmienitych dań z rusztu dla około 6 osób.

Grill kolumnowy charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu docenią go użytkownicy, którzy na równi z funkcjonalnością cenią walory estetyczne i ozdobne.

Chromowany ruszt o średnicy 39 cm można ustawić na jednej z 3 wysokości, co pozwoli na idealne wypieczenie dań. Przesłona wentylacyjna w kolumnie pozwala na wygodną regulację dopływającego powietrza i umożliwia kontrolę ilości wydzielanego ciepła. Dzięki temu zawsze masz pewność, że przygotowujesz potrawy w idealnych warunkach.

Wygodny mechanizm opróżniania z popiołu ułatwia sprzątanie pozostałości po węglu lub brykiecie. Grill wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest mocna, trwała, dzięki czemu oferowany model to zakup na wiele sezonów.

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu