Filtry

Marki

Taśmy

Wszystkie produkty w Taśmy: znaleziono 22 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

17
99
 

66 szt.

0,27 zł/1 szt.

5
00
 
5,00 zł najniższa cena

1 szt.

10
99
 

1 szt.

9
99
 

3 szt.

3,33 zł/1 szt.

41
99
 

1,5 szt.

27,99 zł/1 szt.

17
99
 

3 szt.

6,00 zł/1 szt.

9
99
 

40 szt.

0,25 zł/1 szt.

13
99
 

2 szt.

7,00 zł/1 szt.

12
99
 

40 szt.

0,32 zł/1 szt.

32
99
 

25 szt.

1,32 zł/1 szt.

13
99
 

2 szt.

7,00 zł/1 szt.

18
99
 

10 szt.

1,90 zł/1 szt.

28
99
 

1,5 szt.

19,33 zł/1 szt.

20
99
 

50 szt.

0,42 zł/1 szt.

28
99
 

1,5 szt.

19,33 zł/1 szt.

19
99
 

10 szt.

2,00 zł/1 szt.

44
99
 

1,5 szt.

29,99 zł/1 szt.

z 1

Taśmy klejące do domu – taśma pakowa, malarska, remontowa i inne

Taśma klejąca to uniwersalne rozwiązanie, które stosowane jest na szeroką skalę i służy do łączenia (sklejania) ze sobą różnych przedmiotów. Duży wybór taśm i ich bardzo szerokie zastosowanie sprawiają, że można używać je w wielu różnych sytuacjach i miejscach – w biurze, sklepie wysyłkowym czy podczas remontu. Oprócz swoich oczywistych właściwości klejących wiele taśm posiada także szereg innych cech, jak na przykład wodoodporność, redukcja hałasu czy izolacja. Jeśli wybierzemy odpowiedni rodzaj do naszych potrzeb możemy znacznie ułatwić sobie przeprowadzanie drobnych domowych prac.

Taśma pakowa

Taśma pakowa to zazwyczaj taśma szersza (około 5 cm), która służy do zaklejania różnego rodzaju kartonów, paczek i kopert. Doskonale zdaje egzamin podczas przeprowadzki, kiedy dziesiątki różnych przedmiotów musimy zapakować w tekturowe pudła i przetransportować z miejsca na miejsce. Taśmy pakowe to także dobry pomocnik w pakowaniu prezentów dla najbliższych. Dzięki nim w estetyczny sposób możemy okleić eleganckim papierem prezentowe pudełko. Dobrze trzymają się różnych materiałów, są więc bardzo uniwersalne.

Taśma montażowa

Taśma montażowa to zazwyczaj taśma dwustronna. Przyda się zwłaszcza w domach lub mieszkaniach kiedy przeprowadzamy małe remonty czy metamorfozy wnętrz. Dzięki nim unikniemy robienia w ścianach nieestetycznych dziur i stosowania młotka z gwoździami. Tego rodzaju taśmy dobrze sprawdzają się w łączeniu ze sobą przedmiotów i powierzchni, które zostały wykonane z różnych materiałów. W zależności od rodzaju taśmy możemy przykleić obrazy, ramki na zdjęcia i inne drobne ścienne akcesoria. Wybierając odpowiednią taśmę warto zwrócić uwagę na jej specyfikację. Szczególnie istotne są informacje, jaki udźwig ma taśma oraz na jakich powierzchniach sprawdzi się najlepiej. Inną taśmę należy kupić w przypadku idealnie gładkiej powierzchni wykonanej z płytek, a inną przy chropowatym tynku.

H3: Taśma malarska

Taśmy malarskie sprawdzą się podczas dużych i drobnych remontów, wykonywanych przez profesjonalistów i amatorów. Jeśli podczas remontu wybierzemy odpowiednią taśmę samoprzylepną oszczędzimy sobie wiele czasu i pracy związanej z późniejszych czyszczeniem różnych powierzchni. Dzięki tym sprytnym produktom możemy w łatwy sposób zabezpieczyć powierzchnie i przedmioty, które na przykład nie powinny zostać pokryte farbą (framugi okien, drzwi, elementy oświetlenia). Taśmy malarskie doskonale połączą też arkusze folii malarskiej zabezpieczającej elementy wyposażenia mieszkania.

Taśma naprawcza

Taśma o charakterze naprawczym stosowana jest w wielu branżach. Do jej głównych zadań można zaliczyć m.in. izolację oraz uszczelnianie przedmiotów, na przykład rur. Dobrze połączy też ze sobą uszkodzone elementy. Dzięki różnym właściwościom taśma naprawcza znajduje zastosowanie w wielu branżach – hydraulice, budownictwie, energetyce, a także drobnych, domowych pracach o charakterze naprawczym.

Haczyk samoprzylepny

Od kilku lat popularność zyskują haczyki ścienne o charakterze samoprzylepnym, które likwidują konieczność wiercenia w ścianach. Ich montaż jest niezwykle szybki i skuteczny, a żeby zapewnić im dobrą wytrzymałość wystarczy stosować się do zawartych na opakowaniu instrukcji. Haczyk samoprzylepny sprawdzi się w kuchni oraz łazience. Wygodnie odwiesimy na nim ścierkę i ręcznik.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu