Filtry

Świąteczne dekoracje

Dekoracja świąteczna

Wszystkie produkty w Dekoracja świąteczna: znaleziono 4 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

25
00
 
25,00 zł najniższa cena

4 szt.

6,25 zł/1 szt.

30
00
 
30,00 zł najniższa cena

1 szt.

30
00
 
30,00 zł najniższa cena

4 szt.

7,50 zł/1 szt.

45
99
 

1 szt.

z 1

Dekoracje świąteczne wewnętrzne i zewnętrzne

Święta to nie tylko czas wspólnych spotkań przy stole czy radosnego kolędowania, ale też dekorowania. Dekoracje świąteczne pojawiają się w naszych domach, ogrodach, galeriach handlowych, sklepach, restauracjach i wielu miejscach użyteczności publicznej. Choinki, skrzaty, bombki, wianki i inne dekoracje oraz oświetlenie to niezawodny sposób, by wprowadzić do swojego otoczenia magię świąt. Świąteczne dekoracje znajdziesz w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Dekoracje świąteczne choinkowe

Bogato przystrojone zielone choinki to znak rozpoznawczy świąt Bożego Narodzenia. W jaki sposób przystroić świąteczne drzewko? Dokładnie taki, jak lubisz. Nie ma w tym przypadku utartych schematów - tak samo jak nie ma dwóch identycznych żywych choinek. Zupełna dowolność w dekorowaniu daje szerokie pole do zabawy kolorami oraz motywami. Dekoracje świąteczne bożonarodzeniowe, które przyozdobią choinkę to przede wszystkim bombki, łańcuchy oraz lampki choinkowe. W zależności od gustu i własnych potrzeb na gałązkach choinki można powiesić też własnoręcznie zrobione dekoracje czy na przykład suszone plastry pomarańczy.

Dekoracje świąteczne do domu

Oprócz świątecznego drzewka bożonarodzeniowego ducha można tchnąć do domu za pomocą wielu innych gadżetów. Dekoracje świąteczne domu wprowadzą do wnętrz wyjątkowy nastrój i pozwolą celebrować ten wyjątkowy czas. Na kominku warto przywiesić bożonarodzeniowe dekoracyjne wianki, a na szafce ustawić charakterystyczne skrzaty lub figurki Świętego Mikołaja. Wnętrza domów mogą przyozdobić też świąteczne girlandy, stroiki czy dekoracyjne choinki LED. Świąteczne dekoracje domu to także papierowe gwiazdy czy zapachowe świece pachnące cynamonem i piernikami.

Dekoracje świąteczne na zewnątrz

Grudniowe święta to czas, w którym wszystko wokół staje się bajeczną krainą. Dekorowanie wnętrza domu to wieloletnia tradycja, podobnie jak przyozdabianie balkonów czy ogrodów. Dekoracje świąteczne zewnętrzne to przede wszystkich kolorowe, migoczące światełka o różnych formach i kolorach. Można powiesić je na iglastych drzewkach w ogrodzie czy na balkonowej barierce. Popularne są także świetlne sople podwieszane pod dachami domów oraz ledowe figury ogrodowe – renifery oraz sanie Świętego Mikołaja. Dekoracje świąteczne przed domem dobrze będzie uzupełnić o efektowny wianek na drzwiach wejściowych.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu