Zamiatanie

Wszystkie produkty w Zamiatanie: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

21
99
 

1 szt.

25
00
 
30,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Praktyczne miotły do domu i przestrzeni publicznych

Zamiatanie różnych powierzchni jest obowiązkiem, który mino woli każdy z nas powinien systematycznie wykonywać. Niezbędne są odpowiednie miotły, dzięki którym ten proces będzie bardziej efektywny i po prostu szybszy. Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju produktów. Który z nich wybrać? Sprawdź zmiotki i miotełki w sklepach Carrefour i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Miotły do zamiatania podłogi i nie tylko – rodzaje mioteł

Choć w sklepach z powodzeniem można znaleźć miotły oznaczone hasłem „uniwersalne” to w praktyce nie istnieje jeden produkt, który sprawdzi się na wielu różnych powierzchniach. Duże znaczenie w tej kwestii ma charakter włosia. Naturalne, miękkie szczotki będą delikatniejsze dla powierzchni, takich jak naturalne drewno czy płytki w połysku. Dla twardych gresowych płytek czy kostki podwórkowej lepiej jednak wybrać miotły z twardszym i elastycznym włosiem syntetycznym.

Klasyczne miotły do zamiatania z wysokim trzonkiem

Klasyczne miotły na trzonku można dziś spotkać niemal w każdym domu. To produkty wygodne w użyciu i praktyczne, które idealnie sprawdzą się w przypadku codziennych porządków. Tego rodzaju miotły mogą mieć różne włosie (naturalne bądź syntetyczne, krótsze lub dłuższe). Sam kij może być wykonany z naturalnego drewna lub tworzywa sztucznego. Nowocześniejsze modele posiadają kije teleskopowe, które w razie potrzeby można bez problemu skrócić lub wydłużyć, dopasowując do aktualnych potrzeb użytkownika. Warto postawić na gotowy zestaw i kupić miotły z szufelką.

Poręczne zmiotki i szufelki

W każdym domu powinny znaleźć się zmiotki i szufelki. Zmiotki, czy też inaczej szczotki zmiotki, to niewielkie miotełki, które z powodzeniem schowasz w kuchennej szafce. Dzięki swoim małym wymiarom są bardzo praktyczne i wygodne w użyciu. Tego rodzaju produkty bardzo często występują w zestawach z szufelką, co stanowi idealny duet. Minusem użytkowania szczotki zmiotki jest fakt, że trzeba robić to na kolanach. Pozamiatanie całej podłogi w dużej kuchni nie będzie należeć więc do przyjemności. Właśnie dlatego poręczne zmiotki i szufelki używane są w ostatnim etapie zamiatania. Służą do zmiecenia nagromadzonym śmieci na szufelkę w celu ich sprawnego wyrzucenia.

Miotły gumowe

Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się zmiotki gumowe. Zamiast naturalnego czy syntetycznego włosia posiadają zakończenie wykonane z elastycznego, gumowego tworzywa, które podczas zamiatania nie wzbija kurzu w powietrze. Łatwo ją utrzymać w czystości. Zabrudzoną szczotkę wystarczy podłożyć pod strumień bieżącej wody.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu