Akcesoria łazienkowe

Wszystkie produkty w Akcesoria łazienkowe: znaleziono 8 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

169
00
 

1 szt.

59
99
 

1 szt.

109
00
 

1 szt.

75
00
 
99,99 zł najniższa cena

1 szt.

-25%
75
00
 
99,99 zł najniższa cena

1 szt.

-25%
75
00
 
75,00 zł najniższa cena

1 szt.

30
00
 
30,00 zł najniższa cena

1 szt.

75
00
 
75,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Akcesoria łazienkowe – praktyczne gadżety do łazienki

Łazienka to specyficzny rodzaj pomieszczenia w każdym domu, biurze czy miejscu użyteczności publicznej. Jej odpowiednie urządzenie nie kończy się na wyborze płytek, ceramiki łazienkowej czy lustra. Żeby wnętrze było w pełni funkcjonalne, a przy okazji przyciągało wzrok stylowym akcentem dobierz akcesoria łazienkowe. Jeśli szukasz gadżetów do swojej łazienki zajrzyj do sklepów Carrefour oraz na carrefour.pl.

Akcesoria łazienkowe – dodatki do łazienki, które warto mieć

Na sklepowych półkach dostępnych jest wiele różnego rodzaju gadżetów, dzięki którym praktycznie zorganizujesz przestrzeń w łazience. Dywaniki do łazienki, stojaki na papier, wieszaki na ręczniki, mydelniczki, lusterka, pojemniczki i inne - które z nich warto mieć, a które wydają się tylko niepotrzebnym zbieraczem kurzu? Zależy od Twojego gustu, potrzeb oraz oczekiwań.

W każdej toalecie powinien znaleźć się stojak lub wieszak na papier toaletowy. Dzięki niemu papier zawsze będzie miał swoje miejsce i będzie w zasięgu ręki. Równie ważnym elementem wyposażenia toalety jest szczotka toaletowa, która pomoże zadbać o czystość i higienę WC. Co jeszcze może się przydać? Urządzając łazienkę warto wyposażyć przestrzeń w akcesoria do łazienki, takie jak pojemnik na odpadki, wieszaki na ręczniki czy dozownik do mydła. Te z pozoru niepozorne gadżety znacznie przełożą się na wygodę korzystania z pomieszczenia i komfort codziennej toalety.

Dodatki do łazienki – akcesoria miłe dla oka

Zwolennicy praktycznych rozwiązań urządzając łazienkę mogą poprzestać na akcesoriach, które wydają się w łazience niezbędne. Warto jednak rozważyć też zakup gadżetów, które nie tylko mogą się przydać, ale też zmienią wygląd wnętrza i będą jego stylową dekoracją. Do tego typu produktów można zaliczyć miękkie maty łazienkowe, które położone na podłodze wizualnie ocieplają przestrzeń i będą miękkim skrawkiem podłogi, na którym można postawić mokre po kąpieli stopy.

W modnej łazience warto postawić też na modny dozownik do mydła w płynie lub klasyczną mydelniczkę, kubek na szczoteczki do zębów oraz praktyczny koszyk, który pomieści różne kosmetyki i przybory. Panie powinny docenić funkcjonalność lusterka kosmetycznego do makijażu oraz pojemnika na płatki kosmetyczne.

Akcesoria łazienkowe – zestawy

Akcesoria łazienkowe w gotowych kompletach to rozwiązanie dla osób, które cenią sprawdzone rozwiązania i nie lubią marnować czasu na żmudne poszukiwania. Kupno gotowego zestawu akcesoriów to pewność, że każdy element będzie do siebie pasował. W końcu dopasowanie stylistyczne poszczególnych elementów wyposażenia jest naprawdę ważne i bezpośrednio przekłada się na odbiór wnętrza.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu