Suszenie i prasowanie

Wszystkie produkty w Suszenie i prasowanie: znaleziono 6 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

100
00
 
125,00 zł najniższa cena

1 szt.

39
99
 
59,99 zł najniższa cena

1 szt.

169
00
 

1 szt.

249
00
 

1 szt.

199
00
 

1 szt.

89
99
 

1 szt.

z 1

Akcesoria do suszenia i prasowania

Sortowanie prania, jego suszenie i prasowanie to obowiązki, które nie należą do ulubionych przyjemności. Można jednak nieco je sobie ułatwić, zaopatrując się w odpowiednie akcesoria. Z pewnością przyda się kosz na pranie, różnego rodzaju suszarki oraz deska do prasowania. Każdy z tych produktów pełni swoje określone funkcje i stanowi nieocenioną pomoc podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Kosz na pranie

Sortowanie i przechowywanie brudnych ubrań i bielizny ułatwimy sobie używając koszy na pranie. Wybór tego rodzaju produktów jest bardzo szeroki i sprawia, że każdy może znaleźć modele odpowiednie dla siebie i swojej łazienki. Ważne znaczenie ma przede wszystkim pojemność kosza mierzona w litrach (l). W przypadku rodziny wieloosobowej sprawdzą się kosze duże o pojemności od 100, nawet do 200 l. Zdeklarowany singiel, który często korzysta z miejskiej pralni, z powodzeniem zmieści swoje ubrania w mniejszych koszach na pranie.

Kupując kosz na pranie warto zwrócić uwagę na modele z przegródkami. Dwie lub trzy komory znacznie ułatwią wstępne sortowane ubrań i bielizny. Podział na rzeczy białe i kolorowe już na bardzo wstępnym etapie składowania prania może okazać się bardzo pomocny i znacznie usprawnić pracę.

Suszarka na pranie

Dobrze dobrana suszarka do prania pomoże w suszeniu upranych w pralce ubrań. Na rynku znajdziemy kilka modeli tego typu produktów. Największą popularnością cieszy się suszarka do prania stojąca, która opiera się na łatwej do złożenia konstrukcji. Po złożeniu nóg i ramion suszarka na pranie przyjmuje bardzo płaską formę, dzięki czemu bez większego trudu znajdziemy miejsce na jej przechowanie. Wadą suszarek stojących są ich spore gabaryty, które sprawiają, że po rozłożeniu produkt zajmuje wiele miejsca w pomieszczeniu. Może być to uciążliwe zwłaszcza zimą, kiedy nie mamy możliwości wystawienia jej na balkon lub taras. W małych łazienkach i ciasnych mieszkaniach sprawdzą się suszarki na pranie pionowe. Tego rodzaju modele są w stanie pomieścić większą ilość prania i nie zajmują przy tym cennego miejsca na podłodze.

Żeby suszenie elementów garderoby było bardziej komfortowe, warto zainwestować w spinacze do bielizny, które mają za zadanie mocno trzymać pranie na miejscu. Z ich użyciem możemy powiesić bieliznę na zewnątrz nawet wtedy kiedy wieje silny wiatr. Produkty mogą być wykonane z plastiku bądź drewna. Spinacze do bielizny dostępne są też w różnych wzorach i kolorach.

Deska do prasowania

Posortowane i uprane pranie w wielu przypadkach należy następnie uprasować. Wykonywanie tego obowiązku może być przyjemniejsze, jeśli zaopatrzymy się w odpowiednią deskę do prasowania. Kupując produkt należy uwzględnić typ urządzenia, którym się posługujemy. Wyróżniamy deski do żelazka oraz do stacji parowej. Ważną rolę ogrywa też wielkość deski, która powinna dopasować się do ilości dostępnego miejsca w pomieszczeniu, a także wyposażenie dodatkowe w postaci wysuwanej półki na odstawienie żelazka. Dobrze dobrana deska pozwoli nam zadbać o plecy i odpowiednią postawę podczas prasowania, zwłaszcza jeśli prasujemy często. Przyda się więc opcja regulacji wysokości.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu