Grille, tostery, opiekacze

Wszystkie produkty w Grille, tostery, opiekacze: znaleziono 11 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

89
99
 

1 szt.

50
00
 
75,00 zł najniższa cena

1 szt.

-33%
99
99
 

1 szt.

299
00
 

1 szt.

399
00
 

1 szt.

69
99
 

1 szt.

49
99
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

169
00
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

z 1

Grille, gofrownice, tostery i opiekacze

Urządzenia, takie jak toster, opiekacz, gorfownice i grille cieszą się dużą popularnością. Te nowoczesny sprzęty wcale nie kosztują fortuny, a mogą znacznie ułatwić Ci życie. Doskonale sprawdzą się podczas przygotowywania szybkich posiłków np. śniadań czy kolacji dla całej rodziny. Jeśli szukasz podobnych urządzeń zajrzyj do sklepów Carrefour oraz na carrefour.pl

Gofrownice – pyszne gofry w wersji na słodko i wytrawnej

Niewiele osób nie lubi gofrów. Te niezwykle smaczne przekąski zdobyły uznanie zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. Nic w tym dziwnego. Są szybkie w przygotowaniu, puszyste i można je przyrządzać na wiele różnych sposobów. Niezbędne jest jednak posiadanie gofrownicy. Możesz wybrać gofrownice z kwadratowymi lub okrągłymi wypustkami, w kształcie serduszek, kwadratów czy prostokątów, a nawet zwierzaków. Przymierzając się do zakupu urządzenia weź pod uwagę ile osób mieszka z Tobą. W przypadku większej gromadki dzieciaków lepiej postawić na model, który pozwoli przygotować cztery gofry jednocześnie.

Opiekacze – niezwykłe kanapki na ciepło

Miłośnicy kanapek z pewnością ucieszą się z dobrej jakości opiekacza do kanapek, który występuje też pod nazwą sandwich toster. Sandwichery to stosunkowo niewielkie urządzenia przeznaczone do opiekania kanapek złożonych z dwóch tostów i włożonych w środek ulubionych dodatków, jak ser, wędlina, pieczarki. Opiekacze posiadają zamykaną klapę z powierzchnią grzewczą, dzięki czemu opiekają kanapki z dwóch stron jednocześnie. W efekcie zyskujemy pysznego sandwicha na ciepło z ciągnącym się w środku serem.

Tostery – chrupiące tosty dla całej rodziny

Tostery to urządzenia, które pokochają miłośnicy szybkich domowych przekąsek na ciepło. Klasyczny tost to tak naprawdę podgrzana i chrupiąca kromka ulubionego chleba (najlepiej tostowego) z dodatkami, takimi jak konfitura, dżem, masło orzechowe, krem czekoladowy czy różnego rodzaju pasty kanapkowe. Żeby przygotować szybki tost wystarczy umieścić w specjalnej wnęce kromkę pieczywa i włączyć urządzenie. Kiedy będzie gotowe, tost „wyskoczy”. Wybrane modele posiadają również specjalny ruszt, na którym możesz podgrzać ulubione rogaliki lub babeczki.

Grille elektryczne – domowy sposób na dania z rusztu

Grill elektryczny z powodzeniem zastąpi tradycyjny grill węglowy i ma też nam nim sporą przewagę. Tego typu urządzenia są o wiele mniejsze, przy tym wygodniejsze w przechowywaniu, nie wymagają dosypywania węgla i nie wydzielają dymu. Możesz je stosować we własnej kuchni lub na tarasie, nie martwiąc się o temperaturę za oknem czy deszcz. Grille elektryczne pozwolą przygotować wiele pysznych potraw z rusztu. Dzięki temu, że występują w wielu różnych wielkościach możesz bez problemu dobrać model do własnych potrzeb.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu