Urządzenia do czyszczenia

Wszystkie produkty w Urządzenia do czyszczenia: znaleziono 9 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

499
00
 

1 szt.

299
00
 
299,00 zł najniższa cena

1 szt.

499
00
 
499,00 zł najniższa cena

1 szt.

499
00
 

1 szt.

200
00
 
200,00 zł najniższa cena

1 szt.

189
00
 

1 szt.

299
00
 

1 szt.

449
00
 

1 szt.

300
00
 
329,00 zł najniższa cena

1 szt.

Promocja

z 1

Urządzenia do czyszczenia Karcher

Urządzenia czyszczące marki Karcher to znane i cieszące się wysoką renomą sprzęty, które znajdą szerokie zastosowanie zarówno w mieszkaniach i domach, jak również firmach, powierzchniach przemysłowych i przydomowych warsztatach. Użytkownicy doceniają ich wysoką skuteczność, ergonomiczną budowę oraz najwyższą wygodę pracy. Odkurzacze Karcher mają szeroką listę zastosowań, dzięki czemu odpowiedzą na różnorodne potrzeby.

Karcher to marka ciesząca się wysoką renomą na całym świecie. W asortymencie producenta można znaleźć profesjonalne urządzenia dedykowane różnorodnym potrzebom swoich użytkowników. W ofercie dostępne są dobrej jakości odkurzacze, które z powodzeniem sprawdzą się do zaprowadzania porządku w naszych domach i mieszkaniach, ale nie brakuje także urządzeń dedykowanych przestrzeniom przemysłowym. Ważną zaletą urządzeń Karcher jest fakt, że można używać je w niecodziennych sytuacjach i usunąć z ich pomocą np. resztki metalu, wióra i wiele innych nietypowych zanieczyszczeń.

Odkurzacz Karcher – rodzaje

Oferta obejmująca urządzenia czyszczące Karcher jest szeroka. Oto kilka popularnych modeli, które cieszą się dużą popularnością:

  • Uniwersalny odkurzacz Karcher

Odkurzacze uniwersalne to urządzenia wielozadaniowe. Dobrze sprawdzą się na co dzień podczas wykonywania rutynowych porządków, jak również w nagłych sytuacjach (np. kiedy pęknie rura czy wyleje nam pralka). Tego rodzaju odkurzacze Karcher możemy użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wyróżnia je wysoka moc ssąca oraz mocna konstrukcja. Modele uniwersalne wyposażone są w różnego rodzaju akcesoria Karcher, które umożliwiają sprzątanie różnorodnych powierzchni.

  • Odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe, takie jak parownica Karcher KST2, doskonale łączą w sobie zalety parownicy oraz klasycznych odkurzaczy. Są w stanie zebrać z powierzchni podłogi najczęściej spotykane formy zanieczyszczeń, takie jak kurz czy pył, a także wessać niewielkie ilości wody bez szkody dla samego urządzenia. Podstawową funkcją odkurzaczy parowych jest jednak odkurzanie z użyciem pary wodnej, które polega na nanoszeniu pary na daną powierzchnię, a następnie zasysanie jej z powrotem razem z odseparowanymi zanieczyszczeniami. W ten sposób możemy odkurzać podłogi oraz meble tapicerowane. Warto wspomnieć, że opcja odkurzania parowego jest szczególnie korzystna dla alergików.

  • Myjki ciśnieniowe Karcher

Myjka ciśnieniowa, np. model Karcher K3, to narzędzie, które doskonale poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Dzięki bardzo wysokiemu ciśnieniu, wydobywającym się z dyszy, strumieniem wody bez problemu umyjemy samochód, kostkę brukową czy elewację. Wyzwaniem nie będzie dla niej umycie dużych powierzchni okien. Decydując się na zakup myjki zwróćmy uwagę na jej moc i dodatkowe akcesoria, które znacznie ułatwią nam pracę.

Karcher - akcesoria i płyny – dla lepszego efektu czyszczenia

Kupując urządzenie czyszczące zwróćmy uwagę na dołączone do niego akcesoria Karcher. Większa ilość dodatkowych gadżetów bezpośrednio przekłada się na większe możliwości urządzenia oraz naszą wygodę użytkowania. Liczne końcówki pomagają w pozbyciu się różnego rodzaju zanieczyszczeń. Na uwagę zasługują też płyny Karcher, dzięki którym sprzątanie będzie nie tylko szybsze, ale też bardziej efektywne.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu