Filtry

Marki

Akcesoria GSM

Wszystkie produkty w Akcesoria GSM: znaleziono 17 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

41
99
 

1 szt.

15
00
 
24,99 zł najniższa cena

1 szt.

29
99
 

1 szt.

41
99
 
44,99 zł najniższa cena

1 szt.

3
00
 
4,00 zł najniższa cena

1 szt.

6
99
 

1 szt.

5
00
 
5,00 zł najniższa cena

1 szt.

9
99
 
12,99 zł najniższa cena

1 szt.

9
00
 
9,00 zł najniższa cena

1 szt.

10
00
 
19,99 zł najniższa cena

1 szt.

9
99
 
12,99 zł najniższa cena

1 szt.

9
99
 
12,99 zł najniższa cena

1 szt.

24
99
 

1 szt.

29
99
 

1 szt.

24
99
 

1 szt.

15
00
 
25,00 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Akcesoria GSM – przydatne gadżety do telefonów komórkowych

Smartfony są dziś z nami wszędzie, a ich rozbudowane funkcjonalności czasem dorównują wręcz możliwościom niejednego laptopa. Żeby odpowiednio się o nie troszczyć warto zainwestować w praktyczne akcesoria GSM, dzięki którym nie tylko przedłużysz żywotność telefonu, ale też ułatwisz sobie życie. Szeroki wybór akcesoriów komórkowych znajdziesz w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Akcesoria GSM – sprawdź, jak szeroki jest wybór

Każdy, nawet najlepszy smartfon potrzebuje dodatkowych gadżetów. Nie są one niezbędne, choć w przypadku niektórych produktów można byłoby polemizować. Odpowiednio dopasowane akcesoria do telefonów pozwalają na wygodniejsze korzystanie z telefonu i jego jeszcze bardziej intensywne użytkowanie. Wśród wielu różnorodnych akcesoriów można wyróżnić te, które chronią obudowę telefonu i jego wyświetlacz oraz takie, które usprawniają jego działanie. Szukasz sprawdzonych produktów w dobrej cenie i zastanawiasz się, jaki wybrać sklep? Akcesoria do telefonów w Carrefour powinny sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Akcesoria do telefonów to przede wszystkim praktyczne etui oraz szkło hartowane, które stanowi dodatkową ochronę ekranu. Miłośnicy zdjęć docenią gadżety, jak kije do selfie czy modne gimballe. Praktyczną funkcję spełnią ładowarki sieciowe i samochodowe, a także kable USB. Z kolei dzięki dodatkowym kartom pamięci zyskasz jeszcze więcej miejsca na przechowywanie zdjęć i ważnych plików.

Akcesoria GSM do samochodu

Z racji tego, że smartfony towarzyszą nam dziś niemal wszędzie nic dziwnego, że są z Tobą również w samochodzie. Przepisy prawa mówią wprost, że korzystanie z telefonu podczas kierowania pojazdem jest zabronione. Co innego kiedy telefon służy Ci jako urządzenie nawigujące. Jeśli zdarza Ci się korzystać ze swojego smartfona właśnie w ten sposób koniecznie wyposaż auto w gadżety GSM. Akcesoria, takie jak uchwyty do telefonów znacznie ułatwią sprawne nawigowanie i zwiększą przyjemność z jazdy.

Uchwyty samochodowe występują w dwóch wersjach do wyboru. Możesz wybrać uchwyt z przyssawką montowany do szyby auta lub uchwyt montowany do kratki wentylacyjnej. Każdy z tych produktów ma wiele zalet i tylko od Ciebie zależy, na który model się zdecydujesz. Myśląc o bezpiecznym kierowaniu autem i prowadzeniu rozmów telefonicznych koniecznie zaopatrz swój pojazd w zestaw głośnomówiący. To gadżet, który sprawi, że swobodne konwersacje podczas jazdy nie będą już wpływać na bezpieczeństwo Twoje i pasażerów.

Markowe akcesoria GSM w sklepach Carrefour

Akcesoria do telefonów komórkowych w sklepach Carrefour to szeroki wybór produktów w korzystnych cenach. Znajdziesz tam różnorodne gadżety, dzięki którym jeszcze bardziej usprawnisz proces korzystania ze swojego telefonu. Gdzie znajdziesz najbliższy sklep? Akcesoria GSM dostępne są zarówno w punktach stacjonarnych na terenie całej Polski, jak i w sklepie internetowym carrefour.pl.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu