Filtry

Marki

Kontrolery do gier

Wszystkie produkty w Kontrolery do gier: znaleziono 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

44
99
 

1 szt.

z 1

Kierownica do komputera – dla jeszcze większej przyjemności z gry

Odpowiednia kierownica do komputera to niezbędny dodatek dla każdego miłośnika wyścigowych gier komputerowych. Profesjonalna kierownica gamingowa daje o wiele większą przyjemność z wirtualnej jazdy i pozwala osiągać coraz lepsze wyniki. Urządzenie sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalnych graczy, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wyścigówkami. W sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl przygotowaliśmy różne kierownice PC, wśród których znajdziesz coś dla siebie.

Kierownica komputerowa – poczuj wirtualny świat wyścigów

Profesjonalna kierownica do komputera może sprawić, że we własnym domu poczujesz się jak zawodowy kierowca Formuły 1. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model i opanować wszystkie funkcje. Dobrze zaprojektowana kierownica gamingowa jest w stanie stworzyć idealne warunki do gry, a nawet spowodować, że na chwilę przeniesiesz się na prawdziwy tor wyścigowy. Tego typu doznań nie jest w stanie dostarczyć klasyczny pad do komputera, joystick czy mysz.

Co takiego wyróżnia kierownice PC? Ich ogromną zaletą jest fakt, że zarówno wyglądem, jak i sposobem użycia do złudzenia przypominają tradycyjne kierownice samochodowe. Urządzenia te są bardzo zaawansowane. Informacje o tym, że wykonaliśmy manewr docierają do jednostki komputera w ułamku sekundy. Tak szybka reakcja jeszcze bardziej wpływa na radość z gry i towarzyszące jej emocje.

Kierownica gamingowa – funkcje

Dobrej jakości kierownica komputerowa umożliwia sprawne sterowanie wirtualnym pojazdem, choć nie tylko. Dzięki dodatkowym przyciskom funkcyjnym umożliwia sprawną obsługę wielu innych opcji gry. Naciskając określone przyciski możesz zahamować pojazd, przyspieszyć, zwolnić czy nawet zmienić biegi. Profesjonalni i doświadczeni gracze operują dostępnymi funkcjami intuicyjnie i nie sprawia im to większych trudności. Amatorzy będą potrzebować chwili, by dojść do wprawy.

Kierownice do komputera dostępne są w wersji podstawowej lub rozbudowanej, która oferuje wyposażenie w pedały (hamulec, gaz) oraz dźwignię zmiany biegów.

Kierownica gamingowa – co warto wiedzieć przed zakupem?

Jeśli stoisz przed wyborem modelu kierownicy PC odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań. To ważne, ponieważ tylko dobrze dopasowany produkt będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje wymagania i zagwarantować prawdziwą przyjemność z gry. Kupując kierownice zwróć uwagę na jej kompatybilność z Twoim komputerem, wagę oraz wielkość. Zbyt duża kierownica może być kłopotliwa w użytkowaniu przez osoby, które mają małe dłonie i na odwrót. Sprawdź też, jak rozmieszczone są przyciski.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu