HP DRUKARKA AIO DJ 2810E

HP DRUKARKA AIO DJ 2810E
229
00
 
1 szt.
229,00 zł/1 szt.

HP DRUKARKA AIO DJ 2810E 

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2810e

Inteligentna drukarka

HP DeskJet 2810e to wielofunkcyjna drukarka o wszechstronnym zastosowaniu. Jeśli zależy Ci na wygodzie i funkcjonalności oraz bezproblemowym drukowaniu z każdego miejsca to na pewno będzie to idealny wybór.

Rozwiązania od HP

Firma HP to zdecydowany lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu druku, które umożliwiają wydajne drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Drukarka HP DeskJet 2810e to urządzenie proste w konfiguracji, łatwe w użyciu i niezawodne w codziennej pracy.

Szybkie drukowanie

HP DeskJet 2810e to drukarka, która umożliwia szybkie i łatwe drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Główne oprogramowanie drukarki stanowi aplikacja HP Smart, za pomocą której można drukować, skanować i udostępniać pliki w każdym miejscu i o każdej porze. Sieć Wi-Fi® od HP gwarantuje stałe połączenie dzięki automatycznemu przywracaniu. Drukarka pozwala na skanowanie w kolorze do pliku PDF i zapewnia obsługę Apple AirPrint™.

Subskrypcja Instant Ink

HP Instant lnk to komfortowa i oszczędna usługa subskrypcji wkładów, która polega na automatycznym dostarczaniu tuszu lub tonera pod drzwi użytkownika drukarki. Po dołączeniu do programu możemy zapomnieć o monitorowaniu stanu tuszu w drukarce, a także o szukaniu i zamawianiu nowych pojemników, ponieważ inteligentna drukarka zrobi to za nas. Jeśli poziom tuszu będzie zbliżał się do końca, drukarka zamówi nowe wkłady, jeszcze zanim poprzednie się skończą. Możesz wybrać plan subskrypcyjny dostosowany do liczby drukowanych przez Ciebie stron oraz ilości zużywanego tuszu.

System druku HP+

Funkcja HP + pozwala na proste i szybkie drukowanie z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie. W ramach tego otrzymujesz też dostęp do automatycznych aktualizacji drukarki oraz funkcję zaawansowanego skanowania w aplikacji HP. Za pomocą konta HP można zarządzać swoją drukarką i udostępniać ją innym osobom, automatycznie zarejestrować gwarancję oraz drukować i skanować z dowolnego miejsca.

Drukowanie mobilne

W aplikacji HP Smart możliwe jest drukowanie, skanowanie lub kopiowanie materiałów za pośrednictwem smartfona. Można również skanować pliki za pomocą aparatu telefonu i udostępniać je w chmurze lub przez e-mail. Aplikacja HP Smart optymalizuje obraz i umożliwia szybkie zapisywanie lub wysyłanie.

W zgodzie z ekologią

Drukarka została wykonana w co najmniej 60% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. HP wprowadziło program Forst First, w ramach którego producent aktywnie wspiera ochronę lasów poprzez udział w programach zalesiania, a każdą wydrukowaną stronę rekompensuje działalnością na rzecz środowiska.

Cechy:

 • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie

 • Kolor

 • Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne

 • Drukowanie z prędkością do 7,5 str./min w czerni i 5,5 str./min w kolorze

 • Skanowanie do pliku PDF

 • Dla zespołów liczących do 3 użytkowników; Maks. 100 str./miesiąc

Specyfikacja:

 • Marka: HP

 • Kod EAN: 196337820074

 • Model: AIO DJ 2810E 

 • Funkcje: Drukowanie, kopiowanie, skanowanie

 • Liczba wkładów drukujących: 2 (1 czarny, 1 trójkolorowy)

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu