Filtry

Marki

Kalkulatory

Wszystkie produkty w Kalkulatory: znaleziono 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

14
99
 

1 szt.

17
99
 

1 szt.

z 1

Kalkulatory dla mniej i bardziej zaawansowanych obliczeń

Choć współcześnie sprawne kalkulatory znajdziesz w każdym, nawet najmniej zaawansowanym, smartfonie to klasyczne formy kalkulatorów wciąż są na miarę złota. Są to zaawansowane urządzenia zoptymalizowane pod kątem obliczeń matematycznych zarówno tych mniej, jak i bardziej skomplikowanych. W sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl znajdziesz szeroki wybór kalkulatorów dla każdego – pracownika biurowego, ucznia, studenta czy pracownika naukowego.

Fajne kalkulatory dla każdego

Możliwości najbardziej zaawansowanych kalkulatorów przewyższają niejeden komputer. Te najwyższej jakości urządzenia prócz dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia potrafią rozwiązywać bardzo skomplikowane zadania z matematyki i fizyki. Bez odpowiedniego kalkulatora nie obejdzie się żaden student kierunków ścisłych. Jakie są rodzaje kalkulatorów?

Kalkulatory proste – biurowe

Kalkulatory biurowe to najprostsze modele kalkulatorów. Sięgają po nie już uczniowie szkół podstawowych. Urządzenia umożliwiają wykonywanie najbardziej podstawowych działań, jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. W zależności od dostępnych funkcji wybrane modele mogą też oferować możliwość pracy na pierwiastkach i procentach. Tego typu kalkulatory to kalkulatory kieszonkowe. Mają niewielkie wymiary, dzięki czemu bez przeszkód możesz zabrać je ze sobą, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Kalkulatory matematyczne – naukowe

Kalkulatory matematyczne (naukowe) to bardziej zaawansowane modele tych urządzeń. Wybrane modele potrafią posiadać setki różnych funkcji, które pozwolą na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych obliczeń z dziedziny matematyki i fizyki. Nie straszne im działania na całkach, ułamkach, potęgach czy nawet funkcjach. Ich funkcjonalność odpowie na potrzeby studentów nauk ścisłych związanych z matematyką, fizyką, architekturą czy mechaniką.

Dobry kalkulator – przydatne funkcje

Przed wyborem odpowiedniego kalkulatora warto sprawdzić czy urządzenie posiada wszystkie funkcje, które mogą okazać się potrzebne oraz takie, które wpłyną na wygodę codziennego użytkowania. Kluczowe znaczenie będzie miał czytelny i podświetlany wyświetlacz (jedno lub kilkuliniowy), obsługujący dużą ilość znaków. Nie bez znaczenia jest również pamięć urządzenia, która pozwoli wracać do konkretnych obliczeń oraz rodzaj zasilania. Podczas zapoznawania się ze specyfikacją danego urządzenia najlepiej sprawdzić też funkcje dodatkowe. W nowoczesnych modelach możesz skorzystać z możliwości obliczania macierzy i całek czy poprawianie wybranych liczb w środku działania.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu