Filtry

Marki

Słuchawki

Wszystkie produkty w Słuchawki: znaleziono 6 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

25
00
 
20,00 zł najniższa cena

1 szt.

49
99
 
54,99 zł najniższa cena

1 szt.

45
00
 
49,99 zł najniższa cena

1 szt.

59
99
 
69,99 zł najniższa cena

1 szt.

49
99
 
54,99 zł najniższa cena

1 szt.

20
00
 
29,99 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Słuchawki bezprzewodowe – dla wszystkich pasjonatów muzyki

Niezależnie od tego, co lubisz robić, jak zazwyczaj spędzasz czas, pracujesz w domu czy w biurze – słuchawki bezprzewodowe mogą znacznie poprawić Twój komfort. To nowoczesne rozwiązanie pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką i prowadzeniem rozmów telefonicznych bez plączących się kabli. Można je nosić w różnych sytuacjach i mieć pewność, że doskonale spełnią swoją funkcję.

 

Słuchawki bezprzewodowe – zasada działania

W zdecydowanej większości przypadków słuchawki bezprzewodowe łączą się z danym urządzeniem za pomocą łącza Bluetooth. Ta technologia daje możliwość parowania ze sobą konkretnych urządzeń bez konieczności podpinania problematycznych kabli, które tylko utrudniają swobodne użytkowanie. To niewątpliwy atut tego rodzaju urządzeń, ponieważ na stałe likwiduje mały dyskomfort związany z plączącymi się kablami.

Żeby działały, słuchawki bezprzewodowe muszą być naładowane. Samo ładowanie jest banalnie proste i odbywa się za pomocą kabla USB, który możemy podpiąć pod większość ładowarek telefonicznych. Czas maksymalnego zapełnienia baterii oraz maksymalny czas działania słuchawek na jednym ładowaniu jest uzależniony od konkretnego modelu urządzeń i powinien być podany przez producenta. Warto wziąć ten parametr pod uwagę, jeśli przymierzamy się do zakupu słuchawek bezprzewodowych.

Słuchawki bezprzewodowe douszne

Słuchawki douszne cieszą się bardzo dużą popularnością. Są to modele całkowicie pozbawione zbędnego okablowania, niezwykle wdzięczne i wygodne w użytkowaniu. Żeby słuchać ulubionej muzyki bądź podcastów, wystarczy włożyć słuchawki do uszu i uruchomić konkretny plik. Ich niewątpliwą zaletą są niewielkie rozmiary, które sprawiają, że włożone do uszu nie rzucają się w oczy, a przy okazji pozwalają na pełną swobodę ruchów. Wiele nowoczesnych modeli słuchawek wyposażonych jest w eleganckie etui, które pełni jednocześnie funkcję stacji ładowania.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne

Słuchawki douszne bezprzewodowe wizualnie przypominają tradycyjne słuchawki z tą różnicą, że nie posiadają one kabla. Większość modeli ma muszle, które zakrywają całe uszy, co pozwala cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem i na dobre odciąć się od otoczenia. Słuchawki nauszne to dobre słuchawki dla dzieci, ponieważ łatwo się nie zgubią, są bardzo wygodne w użytkowaniu i nie ma konieczności wkładania ich do wnętrza ucha. Sprawdzą się też podczas wykonywania wielu domowych czynności, na spacerach, a także w pracy. Słuchawki z mikrofonem dodatkowo umożliwią swobodne wykonywanie rozmów telefonicznych czy komunikację między graczami w przypadku różnego typu gier dostępnych online.

Słuchawki bezprzewodowe – estetyka wykonania i nowoczesny design

Współczesne słuchawki nie przypominają już staromodnych modeli, które mogliśmy kupić jeszcze kilka lat temu. Dzisiejsze produkty nastawione są na dobrą jakość wykonania, a przede wszystkim ciekawy design, który powoduje, że słuchawki bezprzewodowe są mogą stanowić ciekawy dodatek do wielu modowych stylizacji.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu