Filtry

Marki

Bagaż

Wszystkie produkty w Bagaż: znaleziono 9 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

149
00
 

1 szt.

179
00
 

1 szt.

179
00
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

179
00
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

119
00
 

1 szt.

149
00
 

1 szt.

z 1

Bagaż – najlepsze walizki w sklepie online

Wybór odpowiedniej walizki powoduje, że bez problemów możemy się spakować na wyjazd, niewielkie będzie ryzyko jej uszkodzenia w czasie transportu, a przy okazji będzie ona atrakcyjnie wyglądać. Każdy może mieć oczywiście inne wymagania co do tego, jaki będzie jego bagaż, natomiast warto poświęcić chwilę na wybór optymalnego rozwiązania. Z bogatym asortymentem takich artykułów można się zapoznać w kategorii „Bagaż” na carrefour.pl.

 

Jakie wybrać walizki?

Bagaż może mieć różne wymiary i tak naprawdę najczęściej potrzebujemy kilku walizek. Inną możemy zabrać na pokład samolotu, inną na weekendowy wyjazd do bliskich, a inną na tygodniowy urlop. Dlatego warto mieć zestaw takich produktów np. o wysokości 53, 61 i 72 cm. Wtedy bez względu na to, czy jedziemy sami, czy z najbliższymi i na jak długo – znajdzie się miejsce na niezbędne rzeczy. Walizka powinna być wyposażona w solidnie wykonaną, regulowaną rączkę z przyciskiem, dzięki której łatwo możemy ją za sobą ciągnąć. Warto aby wewnątrz znajdowały się zasuwane przegrody, dzięki czemu rzeczy umieszczone w takiej torbie pozostaną posegregowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Walizka – co jeszcze ma znaczenie?

Oczywiście nasza torba na rzeczy powinna być z jednej strony wykonana z solidnego materiału np. ABS, ale z drugiej powinna być jednocześnie lekka. Będziemy ją musieli przecież przenosić lub przewozić w różnych okolicznościach. Nie bez znaczenia jest również kolor – nie chodzi tutaj wyłącznie o nasze osobiste preferencje, lecz również odnalezienie bagażu, który zostanie wydany po przylocie. Czarna walizka jest uniwersalna, nie brudzi się szybko, ale zazwyczaj podobnych na taśmie bagażowej jest wiele. Tymczasem czerwona torba czy w innym kolorze może się nam szybko rzucić w oczy.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu