Filtry

Marki

Sporty wodne i akcesoria

Wszystkie produkty w Sporty wodne i akcesoria: znaleziono 7 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

54
99
 
54,99 zł najniższa cena

1 szt.

79
99
 
89,99 zł najniższa cena

1 szt.

-11%
44
99
 
49,99 zł najniższa cena

1 szt.

-10%
10
99
 

1 szt.

13
99
 
15,99 zł najniższa cena

1 szt.

-13%
34
99
 
39,99 zł najniższa cena

1 szt.

-13%
45
99
 
45,99 zł najniższa cena

1 szt.

z 1

Sporty wodne i akcesoria

Sporty wodne – najlepsze akcesoria Wolny czas w basenie, w morzu czy w rzece można spędzić aktywnie lub po prostu wypocząć. Mając odpowiednie dodatki do sportów wodnych, możemy sobie pozwolić na więcej – nurkować, podziwiać, co znajduje się na dnie zbiorników, zorganizować zabawę dla dzieci czy też wykorzystać materac nadmuchiwany do tego, aby się zrelaksować. Z bogatym asortymentem takich produktów możemy się zapoznać w kategorii „Sporty wodne i akcesoria” na carrefour.pl.

Zestaw do nurkowania

Czerpanie przyjemności z nurkowania nie wymaga, abyśmy podziwiali piękne rafy w Egipcie czy w innym kraju. Posiadanie odpowiedniego do tej aktywności zestawu umożliwia zapewnienie dodatkowych atrakcji dla dzieci, ale również i dorośli mogą znaleźć frajdę w przeszukiwaniu dna danego zbiornika. Sprzęty do sportów tego rodzaju dzieli się na przeznaczone dla profesjonalistów, jak i rozwiązania dla amatorów. Do podziwiania głębi nie jest jednak potrzebny taki sprzęt – jeśli chcemy uprawiać snorkeling, czyli obserwować życie ryb, unosząc się na wodze, to wystarczy nam do tego zestaw składający się z maski i fajki. To zapewni nam komfortowe i łatwe oddychanie.

Akcesoria wodne – bezpieczeństwo i wypoczynek

Kiedy nasza pociecha dopiero uczy się pływać albo jest do tego zbyt mała, to nie powinniśmy jej spuszczać z oka. Dla jej bezpieczeństwa trzeba wyposażyć ją w koło do pływania lub rękawki. Dostępne są różne ich wzory i kolory, tak więc możemy je dobrać do oczekiwań. Materace i przeróżne pompowane zabawki to nie są gadżety do uprawiania sportów, natomiast wykorzystujemy je przy różnych zabawach. Ponadto dla najmłodszych zabawka w postaci ulubionego zwierzęcia czy postaci z gry sama w sobie stanowi atrakcję.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu